Volkswagen Golf GTI

Koncentrovaný výkon představuje pro GTI tradici a projevuje se také okázalým způsobem. Jeho nápadný zevnějšek stejně jako jeho úžasné jízdní výkony tak patří mezi legendy.

  • dvoulitrový benzinový turbomotor TSI s výkonem 169 kW (230 k)
  • maximální rychlost 246 km/h
  • zrychlení z 0 na 100 km/h během pouhých  6,5 sekundy
  • možnost automatické převodovky DSG
  • pro ještě větší komfort a sportovní výkony je zde adaptivní podvozek DCC

Cena již od 870 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Dostupné “The Best Of”

Design osmičkového Golfu vypovídá nejen o vozu samotném, ale i o vás. Pokud máte závodního ducha a rádi zažíváte adrenalin, pak je tu Golf GTI. Maximální výbava v exteriéru dodává vozu nadpřirozené schopnosti okouzlit každého kolemjdoucího. Stylové LED světlomety pro denní svícení, zadní spojler, černý difuzor a litá kola s velikostí až 19”. To je to, co chcete mít!

Rodinné žihadlo

Do Golfu se vejde celá rodina. A jízda bude všechny bavit. Proč? Bezpochyby za to může motor. Na výběr moc nemáte, ale to nevadí. 230 koní ve dvoulitrovém čtyřválci stačí. Bohatě. Golf 7 GTI nabízí k jednotlivým motorům šestistupňové manuální převodovky nebo automatické převodovky DSG(taktéž s 6 stupni). Užijte si zrychlení za 6,5 s na 100 km/h nebo jízdu v maximální možné rychlosti 246 km/h.

V duši závodníkem

K výkonnému motoru a nízké hmotnosti vozu dostanete už ve standardu sportovně laděný podvozek. Volitelný samosvorný diferenciál udělá z vašeho GTI opravdovou střelu. Závodníky potěší i červené třmeny brzd – jejich barva sice vůz nezrychlí, ale vypadají hodně dobře.

Zážitek z jízdy v bezpečí

Zažijte ten pravý pocit z řízení v pohodlí interiéru. Kokpit GTI nabízí například multifunkční volant potažený kůží, pedálové kryty z kartáčované oceli nebo designové sportovní sedačky. Na první pohled pak VW Golf zaujme novým dotykovým panelem infotainmentu nebo volitelným digitálním panelem s vysokým rozlišením v místě, kde bývaly dříve analogové budíky.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Ke stažení

Ceník Golf GTI Katalog Golf GTI Technická data Golf

Proč nový vůz právě od nás?

Velké množství skladových vozů. Vyškolený personál s profesionálním přístupem. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Radek Macháň

Radek Macháň
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 739 605 349
e-mail: radek.machan@smucler.cz

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz


Kontaktujte nás