Volkswagen Golf

Volkswagen Golf – legenda na kolech

Volkswagen Golf je ikonou. Nestal se jí náhodou – vždy vynikal ve všech možných ohledech a určoval nové trendy. A stejně je tomu i u současné generace. Když se na Golf podíváte, už ho nedostanete z hlavy. Je přitažlivý, moderní, spolehlivý, praktický a hospodárný. Prostě je to Golf.

  • nadčasový design
  • osvědčený koncept
  • spolehlivé a hospodárné motory
  • digitalizovaný interiér
  • 5 hvězd v testech Euro NCAP
  • zavazadlový prostor o objemu 380 litrů
  • dostupný v mnoha verzích

Cena již od 479 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Skladové vozy Volkswagen Golf (17)

Nový Volkswagen Golf Variant Life 1,5 TSI 6G Číslo modelu: 0616180 1.5 TSI Přední , 6 st. Manuální Barva: Stříbrná Reflex meta
Aktuální cena: 527 700 Kč
Nový Volkswagen Golf Variant Style 1,5 TSI 6G Číslo modelu: 0614563 1.5 TSI Přední , 6 st. Manuální Barva: Červená Kings metalí
Aktuální cena: 619 500 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * Volkswagen
Model: * Golf
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Nadčasová ikona

Golf osmé generace nedrží trendy. Stanovuje je. A přesto je to stále Golf na první pohled, jehož charakteristické rysy pozná snad každý díky nadčasovému konceptu. Značku Volkswagen tento model definuje už po desetiletí a zaslouženě si získal srdce desítek milionů zákazníků.

Navržen pro pořádnou jízdu

Modelová řada Golf vždy vynikala svými jízdními vlastnostmi, a to nejen v případě verze GTI. Všechny varianty jsou totiž postaveny na technologicky vyspělém základu a doplněny kvalitními podvozkovými komponenty. Díky do detailu promyšlené modulární platformě se navíc můžete těšit také na dostatečný prostor v interiéru.

Digitalizovaný interiér

Digitální panel přístrojů tvoří spolu s obrazovkou online infotainment systému téměř jeden široký displej. Prakticky všechny ovládací prvky jsou digitální a funkce se tak ovládají pomocí dotykových tlačítek a dotykových posuvníků. Volitelný head-up displej dále rozšiřuje rozsah zobrazovaných informací.

V neustálém spojení

Palubní systémy jsou propojeny nejen mezi sebou, ale komunikují také s okolním světem. Díky integrované eSIM spolupracuje s online službami značky Volkswagen. Golf VIII je navíc prvním modelem značky, který komunikuje s dopravní infrastrukturou a dalšími vozidly až na vzdálenost 800 metrů díky systému Car2X.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás