Volkswagen Caddy

Nový Caddy

Zcela nový Caddy zaujme atraktivním designem a moderními asistenčními systémy a digitalizovanou přístrojovou deskou Digital-Cocpit. Nový design 5. generace Caddy neubral na praktičnosti a je připravený na všední i nevšední výzvy vašeho dne.

  • Profesionální a všestranný pomocník
  • Digitální se službou We Connect Start
  • Tři nejmodernější dieselové motory TDI a jeden přeplňovaný benzinový motor TSI
  • Úložný prostor o objemu až 3,3 m3

 

Digitalizovaný interiér

Interiér nového Caddy byl zcela nově navržen a ve velké míře digitalizován. Díky digitalizaci je možné vůz na přání vybavit digitální přístrojovou desku Digital Cockpit. Spojení přístrojové desky a displeje infotainment systému pak tvoří velmi moderní jednolitý digitální panel Innovision Cockpit. Naproti tomu je multifunkční volant vybavený tlačítkovými moduly pro bezpečnější jízdu.

Propracované motory

Nový Caddy nabízí tři nejmodernější dieselové motory TDI s objemem 2,0 litru s výkonem 55 kW (75 k) až 90 kW (122 k), jedním přeplňovaným benzinovým motorem TSI s objemem 1,5 litru s výkonem 84 kW (116 k) a motorem na stlačený zemní plyn TGI s objemem 1,5 litru s výkonem 96 kW (130 k).

Moderní asistenční systémy

Díky moderním asistenčním systémům si v novém voze Caddy můžete bez stresu užívat každou cestu. O Vaši bezpečnost se mimo jiné postará asistent pro změnu jízdního pruhu, asistent pro vycouvání z parkovacího místa, asistent pro couvání s přívěsem Trailer Assist nebo systém Travel Assist s Emergency Assist.

Velkolepý prostor

Nový Caddy disponuje velkým zavazadlovým prostorem, do kterého pohodlně naložíte celou paletu se zbožím. Pokud byste potřebovali více prostoru, tak je tu pro vás varianta Caddy Maxi, s velikostí úložného prostoru až 4 m3 pojme 2 europalety nákladu.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů