Volkswagen ID.4

Druhý člen elektrické rodiny ID, model ID.4, má zcela novou koncepci prostoru, která Vám dává spoustu svobody. Elektrický výkon, který je zdrojem inspirace. Intuitivní ovládání, díky němuž je vše snadné. To je nové ID.4: Silné jako SUV, ohleduplné k životnímu prostředí jako ID.

  • 100 % elektrické městské SUV
  • Digitální se službou We Connect Start
  • Volitelná 3D-LED zadní světla s dynamickými směrovými světly
  • Útulný interiér plný nových technologií

 

S elektřinou dojedete dále

Model ID.4 je vyvinutý, postavený a vyráběný s nulovou uhlíkovou stopou. V jeho výbavě naleznete baterii s kapacitou 77 kWh a výkonem 150 kW, která je možná upgradovat. Dojezdová vzdálenost vozu tak dosahuje 360-520 km. Dynamiku modelu podtrhuje i jeho zrychlení za 8,5 s.

Funkčnost v celé své kráse

Atraktivní vzhled, charakteristická kola, aerodynamický tvar se zapuštěnými klikami. Technologiemi protkaný interiér. V novém ID.4 budete mít vše důležité stále před očima. Volitelný Head-up displej s rozšířenou realitou promítá důležité informace přímo do zorného pole na předním skle.

Ahoj ID, ukaž mi hvězdy.

Elegantní a čistý design, který upoutá pozornost na každé vaší cestě. Volitelné panoramatické střešní okno, které se rozprostírá téměř přes celou šíři střechy. Před ostrými slunečními paprsky Vás pak ochrání roleta, kterou můžete velmi praktickým způsobem ovládat např. pomocí hlasových pokynů. Stačí jen říct: "Ahoj ID, ukaž mi hvězdy." a roleta se otevře.

Prostor, který oslní

Spousta místa pro nohy, variabilní středová konzola a pohodlná sedadla. Dalším detailem je centrální dotykový displej s úhlopříčkou až 12 palců (30,5 cm), stejně jako multifunkční volant s dotykovým ovládáním a zpětnou vazbou v podobě jemné vibrace. Útulnost celého interiéru pak umocňuje ambientní osvětlení.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen