ID. Buzz

Nový ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Při jeho uvedení na trh jsme se spojili s dalšími velkými ikonami - s hrdiny ságy Star Wars, kteří z něj byli od prvního pohledu nadšeni. ID. Buzz zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství. V jakékoliv galaxii.

Design nové doby

ID. Buzz ztělesňuje spojení moderních proporcí s inovativními technologiemi; design modelu ID. Buzz přitom vychází z jeho ikonických předchůdců - modelů Bulli. Seznamte se s jeho chytrými funkcemi, s intenzivním zážitkem z prostoru, a s inovativním designem osvětlení.

Ztělesnění komplexní udržitelné mobility

Základním principem nového modelu ID. Buzz je komplexní udržitelná mobilita zajišťující ochranu klimatu v budoucnosti. Tento model je k zákazníkovi dodáván s neutrální bilancí1 emisí CO₂ a jezdí s nulovými emisemi. V jeho interiéru jsou využity recyklované materiály - například na čalounění sedadel, podlahové krytině a čalounění stropu - a nepoužívá se zde kůže živočišného původu. Udržitelná mobilita a komfort jsou tak ve vzájemné harmonii.

Nové pocity při vnímání prostoru

Nový ID. Buzz je multifunkční všestranný automobil. K jeho vynikající manévrovatelnosti přispívá i malý průměr otáčení, jehož hodnota je jen těsně nad jedenácti metry. Díky maximálnímu využití prostoru a zcela nově vyvinuté úsporné koncepci interiéru mají cestující spoustu místa v oblasti nohou. Sedadla s možností komfortního nastavení umožňují variabilní využití interiéru. V pětimístné verzi a se všemi cestujícími v kabině tak za druhou řadou sedadel zbývá až 1 121 litrů prostoru pro zavazadla.

Doplňování energie – jednoduché a profesionální

S vozem ID. Buzz budete jezdit nejenom ohleduplně k životnímu prostředí, ale budete také flexibilní. Jeho maximální nabíjecí výkon při rychlém nabíjení stejnosměrným proudem je až 170 kW. U rychlonabíjecího stojanu s tímto výkonem je tak pro nabití baterie z 5 na 80 % její kapacity potřeba přibližně 30 minut.

Vítejte v digitálním světě

Digital Cockpit, připojení k internetu, mobilní online služby a integrované hlasové ovládání - v novém voze ID. Buzz na Vás čekají nejmodernější technologie na nejvyšší úrovni. Prostřednictvím softwarového rozhraní App-Connect tak můžete z Vašeho chytrého telefonu pohodlně přenést hudbu, audio knihy nebo zprávy na velký barevný dotykový displej infotainment systému, který může mít na přání úhlopříčku až 12 palců (30,5 cm). Jeho prostřednictvím ovládáte také celou řadu funkcí vozu, jako např. rádio s příjmem digitálního signálu DAB+.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů