Volkswagen Grand California

Připravena na každou vaši výpravu

  • motor 2.0 TDI s výkonem 130 kW
  • možnost pohonu všech kol 4Motion
  • dvě verze s délkou 6 m (až pro 4 osoby) a 6,8 m (pro 2 osoby)
  • kompletní vybavení – postele, kuchyně, koupelna
  • zásuvky 12 V a 230 V
  • výbava na přání – satelit, LTE router, fotovoltaické panely

 

Pro opravdové cestovatele

Grand California je určena pro milovníky života s obytným vozem. Užívejte si volnost a vydejte se na cesty. Nechte zvítězit touhu po dobrodružství. S vozem, na který se můžete spolehnout, si užijete každou výpravu naplno a bez obav.

Dlouhá a ještě delší

Na výběr jsou dvě velikostní varianty. Verze 600 na délku měří přesně 6 metrů a nabízí příčně uloženou postel o velikosti 193 x 136 cm a patrovou postel pod střechou se dvěma místy na spaní s délkou 170 cm. Verze 680 s délkou 6,80 metru je určena pro dva dobrodruhy, kteří mají k dispozici postel o rozměrech 200 x 167 cm a spoustu úložného prostoru.

Vše, co potřebujete

Cestovatelé mají k dispozici vybavenou kuchyňku s dvěma vařiči a dřezem a kompletně zařízenou koupelnu s toaletou. V obytném prostoru nechybí ani zásuvky s napětím 12 V a 230 V. Ve výbavě na přání si lze vybrat řadu prvků zpříjemňujících život s obytným vozem, například satelit, LTE router nebo fotovoltaické panely.

Osvědčená kombinace

Grand California navazuje na model Volkswagen California, který je již desetiletí představitelem cestovatelské svobody. Je však postavena na základu modelu Crafter, díky čemuž se i se svými rozměry pyšní velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Pod kapotou je ukrytý dvoulitrový motor TDI s výkonem 130 kW a osmistupňovou automatickou převodovkou. K dispozici je i verze s pohonem všech kol 4Motion.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů