Volkswagen California

Unikátní zážitky budou ještě silnější.

Díky prostornému interiéru s plně funkční kuchyňskou linkou a čtyřem místům na spaní si budete připadat jako v hotelu na kolech. Užívejte si každou výpravu, na kterou se vydáte, naplno a bez starostí.

  • jedinečný design
  • prostorný interiér s kuchyňkou
  • 4 místa na spaní
  • spolehlivé a hospodárné motory TDI
  • široká nabídka asistenčních systémů

 

Vypravte se za dobrodružstvím

California 6.1 je připravena poskytnout neomezenou svobodu všem dobrodružným duším. Využijte toho a vydejte se prozkoumávat svět. Za horami. Za mořem. Do města i přírody. Ať už se vypravíte kamkoliv, dobrodružství nyní začíná už cestou samotnou.

Daleko od domova a přitom stále s ním

I když vás láká každý den objevovat nová nezapomenutelná místa, je příjemné s sebou stále mít kus domova. A přesně o to se California 6.1 postará. V prostorném interiéru si domov vezete stále s sebou. S úložným prostorem, s kuchyní i ložnicí.

Vždy až do cíle

O to, abyste se vždy dostali do cíle, se spolehlivě postarají motory TDI s dostatečným výkonem. Ve spojení s volitelným pohonem všech kol 4Motion pak pro vás nebude skoro žádné místo nedosažitelné. Dvouspojková automatická převodovka DSG zase znatelně zvýší komfort při řízení.

Pomoc se hodí

Pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení nabízí California 6.1 celou řadu sériových a volitelných asistenčních systémů. Spolehnout se můžete na užitečné pomocníky, jako je asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování jízdního pruhu, automatický parkovací asistent, systém ochrany boků či asistent pro couvání s přívěsem.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček prodejce nových vozů Plzeň

Václav Marian vedoucí prodeje nových vozů