Škoda Superb

Superb – synonymum luxusu a komfortu pro každý den

Škoda Superb, vlajková lodí značky Škoda,přináší řadu nových designových prvků, úsporné motory a obrovský kufr. Na dokonalosti se podílí i moderní technologie. Pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model Superb je k dispozici také ve vrcholné variantě Laurin & Klement nebo v dynamické verzi Sportline. Superb je zkrátka jako pojízdný soukromý klub. A je jen na vás, koho pozvete dál. 

Sebevědomý a elegantní design

Superb působí sebevědomým a elegantním dojmem, na čemž má zásluhu mimo jiné výrazně tvarovaná kapota nebo tenké přední světlomety. Zatímco příď vozu zdobí Matrix-LED přední světlomety druhé generace, zádi dominují Top LED zadní světla, která jsou výrazně protažená do pátých dveří. Pro Superb jsou k dispozici výhradně kola z lehké slitiny, a to ve velikostech od 17“ do 19“.

Velkorysý interiér

Interiér modelu Superb se nese v duchu pohodlí a prostornosti. Cestující na předních i zadních sedadlech ocení více prostoru nad hlavami, který dodává interiéru na vzdušnosti. Volič automatické převodovky u volantu uvolnil prostor na středové konzole a multifunkční ovladače (Smart Dials) umístěné pod infotainmentem vám umožní snadné ovládání klimatizace a dalších vybraných funkcí. Objem zavazadlového prostoru činí celkem 645 litrů.

Maximální komfort i bezpečnost

Superb nabízí moderní prvky, jako jsou již zmiňované Matrix-LED přední světlomety druhé generace nebo adaptivní podvozek DCC+ pro ještě komfortnější jízdu. V interiéru naleznete head-up displej, infotainment Navi s 13” displejem, Top ergonomická přední sedadla s certifikací AGR a masážní funkcí nebo rychlé bezdrátové nabíjení telefonu (15 W) s chlazením. O vaši bezpečnost se pak postará celá řada nových asistenčních systémů.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Dinh Tiep Nguyen prodejce nových vozů Škoda, specialista ŠKODA Handy

Adam Šrámek prodejce nových vozů Plzeň

Martina Boháčová prodejce nových vozů ŠKODA

Vlastimil Rádl prodejce nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jana Novotná prodejce nových vozů ŠKODA

Martina Šmucler Matulková prodejce nových vozů ŠKODA

Vaši prodejci v Klatovech

Ing. Jakub Ondřich vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA

Rostislav Šťastný Prodejce nových vozů ŠKODA