Škoda Superb

Superb – synonymum luxusu a komfortu pro každý den

Modernizovaná Škoda Superb přináší řadu nových designových prvků, úsporné motory a obrovský kufr. Na dokonalosti se podílí i moderní technologie.

  • motory  TSI s výkonem 110 kW, 140 kW a 200 kW
  • motory  TDI s výkonem 110 kW a 140 kW
  • přitažlivý design
  • zavazadlový prostor 625 l / 1 760 l – špička ve své třídě

 

Přitažlivý design

Modernizovaná třetí generace modelu Superb se může pochlubit výjimečně přitažlivým designem. Dynamický a elegantní vzhled každého zaujme hned při prvním pohledu. Pozornost přitahuje například chromovaná lišta, která spojuje zadní full LED světla a nad ní umístěný nápis Škoda.

Luxusní a praktický

V interiéru na vás čekají sedadla potažená Alcantarou a kůží s barevným kontrastním prošíváním. Pro pocit luxusu jsou ve výplni dveří, na madle dveří a na palubní desce pochromované detaily. Každodenní život s vozem usnadňuje mnoho Simply Clever prvků.

Vyspělé asistenční systémy

V Superbu řidiči pomáhá celá řada užitečných systémů. Poprvé je vůz značky Škoda možné vybavit prediktivním adaptivním tempomatem, který automaticky upravuje rychlost jízdy dle vpředu jedoucího vozidla, rychlostních limitů či před zatáčkami. Premiéru si ve voze Škoda odbývá také volitelný systém Emergency Assist pro víceproudé silnice.

Nekonečný prostor

Ohromující praktičnost a prostornost je Superbu vlastní. Cestující na předních i zadních sedadlech si na nedostatek místa okolo sebe rozhodně stěžovat nemohou. Objem zavazadlového prostoru činí úctyhodných 625 l v základní konfiguraci a 1 760 l při sklopených sedadlech.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně