Škoda Superb Combi

Superb Combi – nekonečný prostor pro váš styl!

Škoda Superb Combi, vlajková lodí značky Škoda v prostornější verzi, nabízí neobyčejnou dávku komfortu a téměř nekonečný prostor pro celou posádku. Zaujme také svým elegantním designem, který díky jedinečným designovým prvkům vzbuzuje silné emoce. Na dokonalosti se podílí i moderní technologie. Pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model Superb je k dispozici také ve vrcholné variantě Laurin & Klement nebo v dynamické verzi Sportline. Superb je zkrátka jako pojízdný soukromý klub. A je jen na vás, koho pozvete dál. 

Sebevědomý a elegantní design

Superb Combi působí sebevědomým a elegantním dojmem, na čemž má zásluhu mimo jiné skulpturálně tvarovaná kapota nebo tenké přední světlomety. Na přídi vozu naleznete Matrix-LED přední světlomety druhé generace a zádi dominují Top LED zadní světla výrazně protažená do pátých dveří. Pro Superb Combi jsou k dispozici výhradně kola z lehké slitiny, a to ve velikostech od 17“ do 19“.

Velkorysý interiér

Interiér modelu Superb Combi se nese v duchu pohodlí a prostornosti. Cestující na předních i zadních sedadlech ocení vyšší prostor nad hlavami, který dodává interiéru na vzdušnosti. Volič automatické převodovky u volantu uvolnil prostor na středové konzole a multifunkční ovladače (Smart Dials) umístěné pod infotainmentem umožňují řidiči snadné ovládání klimatizace a dalších vybraných funkcí. Objem zavazadlového prostoru činí celkem 690 litrů.

Moderní technologie

Superb Combi nabízí moderní technologie, jako je druhá generace Matrix-LED předních světlometů nebo adaptivní podvozek DCC+ pro ještě komfortnější jízdu. V interiéru naleznete head-up displej, infotainment Navi s 13” displejem, Top ergonomická přední sedadla s certifikací AGR a pneumatickou masážní funkcí, rychlé bezdrátové nabíjení telefonu (15 W) s chlazením nebo multifunkčním ovladače (Smart Dials) s integrovanými displeji.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Dinh Tiep Nguyen prodejce nových vozů Škoda, specialista ŠKODA Handy

Adam Šrámek prodejce nových vozů Plzeň

Martina Boháčová prodejce nových vozů ŠKODA

Vlastimil Rádl prodejce nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jana Novotná prodejce nových vozů ŠKODA

Martina Šmucler Matulková prodejce nových vozů ŠKODA

Vaši prodejci v Klatovech

Ing. Jakub Ondřich vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA

Rostislav Šťastný Prodejce nových vozů ŠKODA