Škoda Superb Combi

Přichází nekonečný prostor pro váš styl!

Škoda Superb Combi nabízí neobyčejnou dávku komfortu a téměř nekonečný prostor pro celou posádku. Zaujme také svým elegantním designem, který díky jedinečným designovým prvkům vzbuzuje silné emoce.

  • motory TSI s výkonem 110 kW, 140 kW a 200 kW
  • motory TDI s výkonem 110 kW a 140 kW
  • přitažlivý design
  • zavazadlový prostor 660 l / 1 950 l – špička ve své třídě

 

Design plný emocí

Modernizovaná třetí generace Superbu se může pochlubit designovými změnami pro ještě více elegantní a dynamický vzhled. Vlajková loď dostala větší masku chladiče a nový přední nárazník pro ještě výraznější vzhled. Za pozornost stojí také chromovaná lišta spojující zadní full LED světla.

Připraven na každý den

Sedadla jsou potažená v kombinaci Alcantary a kůže s barevným kontrastním prošíváním. O luxusní nádech se starají pochromované detaily ve výplni a na madle dveří a na palubní desce. Každodenní život usnadňuje řada Simply Clever prvků, jako je schránka s deštníkem ve dveřích řidiče.

Jízda nebyla nikdy snazší

Superb je doslova nabitý asistenčními systémy. Systém nouzového brzdění Front Assist s prediktivní ochranou chodců je již ve standardní výbavě. Poprvé se ve voze značky Škoda objevuje volitelný prediktivní adaptivní tempomat, který automaticky upravuje rychlost dle vozidla jedoucího vpředu, rychlostních limitů nebo před zatáčkou.

Místo pro všechny a pro všechno

Doménou modelu Superb Combi je výjimečná nabídka prostoru pro cestující a zavazadla. Každý cestující má kolem sebe dostatek místa, samozřejmostí je dostatek prostoru před koleny pro cestující na zadních sedadlech. Zavazadlový prostor má základní objem 660 l, po sklopení zadních sedadel se objem zvětší na 1 950 l. Jedná se o nejlepší hodnoty v dané kategorii.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně