Škoda Scala

Škoda Scala stanovuje nová měřítka ve své kategorii. Její design vzbuzuje emoce a jízdní vlastnosti nezklamou ani náročnější řidiče. Teď je ten pravý čas vyzkoušet něco nového. Něco úžasného.

  • úsporné motory s výkonem 70 kW až 110 kW
  • neobyčejná univerzálnost
  • exkluzivní design
  • zavazadlový prostor o objemu 467 l / 1 410 l
  • Systém Lane Assist v základní výbavě
  • Bi-LED přední a full LED zadní světlomety na přání

Dokonalosti není nikdy dost

S modelem Scala Škoda uvedla nové designérské prvky, které mu dodávají na exkluzivitě. Zajímavým detailem je například nápis Škoda na pátých dveřích místo loga. Pozornost zaujmou také ostré linie nebo výrazná přední maska. Vystupte z davu s obyčejně neobyčejným vozem pro každý den.

Vždy a všude

Univerzálnost je jedna z hlavních domén modelu Scala. Každodenní jízda mu dělá radost, je bezproblémovým společníkem při jízdě ve městě a spolehlivě se o vás postará třeba i na dovolené u moře. Poznávejte svět stylově, bez potíží, s lehkostí.

Užijte si jízdu

Jízdu si můžete užívat i v dostupném hatchbacku. Scala se pyšní nadstandardními jízdními vlastnostmi ve své kategorii díky vyspělému podvozku s kvalitními komponenty. O dynamiku se starají spolehlivé motory ve spojení s manuální či automatickou převodovkou DSG.

Nevídaně prostorná

I přes poměrně kompaktní vnější rozměry v interiéru prostor postrádat nebudete. Na nedostatek místa si nemohou stěžovat ani cestující na zadních sedadlech. Jistě potěší také zavazadlový prostor o objemu 467 litrů, po sklopení zadních sedadel získáte dokonce 1 410 litrů nákladového prostoru.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně