ŠKODA OCTAVIA

Škoda Octavia – Třída sama pro sebe

Octavia se nestala bestsellerem značky Škoda jen tak. Nabízí vše, co od vozu pro každý den požadujete– kvalitu, spolehlivost, styl, moderní technologie a velkorysou porci prostoru.

Octavia 4. generace je první sériový model značky Škoda, který je v případě automatické převodovky dostupný s pohony využívající mild-hybridní technologii – benzinový motor je doplněn o výkonnější akumulátor, elektromotor a část palubní elektrické sítě pod napětím 48 V.

V nabídce se objevuje také model  Octavia iV s plug-in hybridním pohonem, který umožňuje čistě elektrickou jízdu. Díky akumulátoru s kapacitou 13 kWh lze v čistě elektrickém režimu ujet až 55 km dle WLTP. Tato verze disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 450 litrů.

  • elegantní design
  • dvouramenný multifunkční volant
  • vysoký jízdní komfort
  • pět hvězd v testech bezpečnosti  Euro NCAP
  • pokročilé asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 600 litrů

 

Charakteristický design

Škoda Octavia je dlouhodobě nejoblíbenějším reprezentantem značky ŠKODA, a proto nemůže chybět typicky elegantní design této mladoboleslavské automobilky. Ostře řezané hrany, táhlé linie a přitažlivě modelované plochy dávají najevo, že pro kompromisy nebylo místo.

Splňte si svá očekávání

Požadujete na vašich cestách pohodlí? Tak tady ho máte. Octavia se může pochlubit mimořádnými jízdními vlastnostmi díky kvalitnímu základu, na kterém je postavena. Pohodlí vám tak chybět nebude, stejně jako jistota při řízení. A pokud chcete opravdu to nejlepší, adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu jsou zárukou spokojenosti.

Prostor v poutavém balení

V interiéru se můžete těšit na opravdu velkorysou porci prostoru, a to pro posádku i vaše zavazadla. Zavazadlový prostor má objem úctyhodných 600 litrů. Na řidiče čeká dvouramenný multifunkční volant, kterým může ovládat celkem 14 různých funkcí. Jednoduše pojatá přístrojová deska je rozdělena do několika úrovní pro přehlednost a čistý vzhled.

Bezpečnost až na prvním místě

Vysoká bezpečnost posádky patří k tomu nejdůležitějšímu, co má moderní vůz nabízet. A proto je samozřejmé, že v tomto ohledu nenechali konstruktéři nic náhodě. Bezpečnost zajišťuje 9 airbagů, konstrukce z vysokopevnostní oceli a také řada asistenčních systémů. Hlídat vás bude asistent pro udržování jízdního pruhu a nechybí ani nové systémy, jako je například Asistent vyhýbání, Asistent odbočování či Varování při vystupování z vozu.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně