ŠKODA Octavia RS

Octavia RS – Radost z jízdy v přitažlivém balení

Křivky modelu Octavia RS pozná úplně každý. A nejde jen o křivky. Jako každá verze RS od značky Škoda nabízí dynamické výkony a neochvějnou radost z jízdy.

V nabídce se s příchodem čtvrté generace modelu Octavia objevila také Octavia RS iV s plug-in hybridním pohonem, který kombinuje benzinový motor 1.4 TSI a elektromotor. Celkový systémový výkon této soustavy činí 180 kW (245 k) a maximální točivý moment má hodnotu 400 Nm. Díky akumulátoru s kapacitou 13 kWh lze v čistě elektrickém režimu ujet až 60 km dle WLTP. Tato verze disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 450 litrů.

  • výrazný design s typickými černými doplňky
  • decentní spoiler pátých dveří 
  • elegantní tmavý interiér
  • výkonné motory
  • moderní asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 600 litrů
Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

RS design

Octavia ve verzi RS byla vždy rozpoznatelná na první pohled. Stejně je tomu i v případě čtvrté generace. Sportovní vzhled modelu dodávají typické černé doplňky, jako je maska chladiče, designové prvky na předním a zadním nárazníku či decentní spoiler na pátých dveřích. Na zádi pak nechybí logo RS, které je osobitým prvkem všech sportovně laděných vozů značky Škoda.

Temná elegance

Při pohledu do interiéru zaujme jeho tmavé provedení. Černá barva je téměř všude od podlahy ke stropu. Vnitřek vozu však rozhodně není nudný. Sedadla, kožený volant, loketní opěrky dveří a přístrojová deska, potažená materiálem Alcantara, se pyšní elegantním červeným či stříbrnošedým prošitím. Dále ho ozvláštňují dekorační lišty se specifickým designem RS a pedály s hliníkovým vzhledem.

Radost z jízdy

Zábavná jízda je zaručena. Motor poskytuje vysoký výkon a má dostatečnou sílu na to, aby vás při přidání plynu zarazil do sedadla. Dynamické jízdní vlastnosti zaručuje sportovní podvozek a sériově dodávané progresivní řízení. Řízení si díky přesnému ovládání můžete užívat naplno.

Plná inovací

Octavia RS je doslova nabitá moderními technologiemi a asistenčními systémy. Novinkou je ovládání automatické převodovky systémem shift-by-wire, mezi asistenčními systémy se nově objevují například Asistent vyhýbání, Asistent pro odbočování nebo Varování při vystupování z vozu.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor ŠKODA

Proč nový vůz právě od nás?

Spokojenost zákazníka na prvním místě. Příjemné rodinné prostředí. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň, specialista Škoda Handy, eMobility specialista
tel: +420 371 005 253
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz

Martina Kapounová

Martina Kapounová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 253
mob: +420 731 547 172
e-mail: martina.kapounova@smucler.cz


Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jan Mašek

Jan Mašek
prodejce nových vozů H. Týn
tel: +420 379 412 225
mob: +420 607 585 080
e-mail: jan.masek@smucler.cz

Marek Robl

Marek Robl
prodejce nových vozů H. Týn specialista Škoda Handy
tel: +420 379 412 225
mob: +420 731 453 493
e-mail: marek.robl@smucler.cz

Kontaktujte nás