ŠKODA Octavia

Škoda Octavia – Třída sama pro sebe

Octavia se nestala bestsellerem značky Škoda jen tak. Nabízí vše, co od vozu pro každý den požadujete– kvalitu, spolehlivost, styl, moderní technologie a velkorysou porci prostoru.

Octavia 4. generace je první sériový model značky Škoda, který je v případě automatické převodovky dostupný s pohony využívající mild-hybridní technologii – benzinový motor je doplněn o výkonnější akumulátor, elektromotor a část palubní elektrické sítě pod napětím 48 V.

V nabídce se objevuje také model  Octavia iV s plug-in hybridním pohonem, který umožňuje čistě elektrickou jízdu. Díky akumulátoru s kapacitou 13 kWh lze v čistě elektrickém režimu ujet až 55 km dle WLTP. Tato verze disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 450 litrů.

  • elegantní design
  • dvouramenný multifunkční volant
  • vysoký jízdní komfort
  • pět hvězd v testech bezpečnosti  Euro NCAP
  • pokročilé asistenční systémy
  • zavazadlový prostor o objemu 600 litrů
Objednat testovací jízdu

Skladové vozy ŠKODA Octavia (17)

Škoda Octavia Style 1,5 TSI 110 kW Číslo komise: 882349 1.5 1,5 TSI 110 kW , 6 st. Manuální Barva: Červená Velvet metalíza
Aktuální cena: 653 000 Kč
Škoda Octavia Combi Style TDI 2,0, 110 kW - předváděcí vůz Komise: 854605 2 COMBI STYLE TDI 2.0, 110 kW , 7 st. automatická Barva: Bílá Moon metalíza / Moon White Met.
Aktuální cena: 769 850 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * ŠKODA
Model: * Octavia
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Charakteristický design

Škoda Octavia je dlouhodobě nejoblíbenějším reprezentantem značky Škoda, a proto nemůže chybět typicky elegantní design této mladoboleslavské automobilky. Ostře řezané hrany, táhlé linie a přitažlivě modelované plochy dávají najevo, že pro kompromisy nebylo místo.

Splňte si svá očekávání

Požadujete na vašich cestách pohodlí? Tak tady ho máte. Octavia se může pochlubit mimořádnými jízdními vlastnostmi díky kvalitnímu základu, na kterém je postavena. Pohodlí vám tak chybět nebude, stejně jako jistota při řízení. A pokud chcete opravdu to nejlepší, adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu jsou zárukou spokojenosti.

Prostor v poutavém balení

V interiéru se můžete těšit na opravdu velkorysou porci prostoru, a to pro posádku i vaše zavazadla. Zavazadlový prostor má objem úctyhodných 600 litrů. Na řidiče čeká dvouramenný multifunkční volant, kterým může ovládat celkem 14 různých funkcí. Jednoduše pojatá přístrojová deska je rozdělena do několika úrovní pro přehlednost a čistý vzhled.

Bezpečnost až na prvním místě

Vysoká bezpečnost posádky patří k tomu nejdůležitějšímu, co má moderní vůz nabízet. A proto je samozřejmé, že v tomto ohledu nenechali konstruktéři nic náhodě. Bezpečnost zajišťuje 9 airbagů, konstrukce z vysokopevnostní oceli a také řada asistenčních systémů. Hlídat vás bude asistent pro udržování jízdního pruhu a nechybí ani nové systémy, jako je například Asistent vyhýbání, Asistent odbočování či Varování při vystupování z vozu.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor ŠKODA

Ke stažení

CENÍK

Proč nový vůz právě od nás?

Velké množství skladových vozů. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý

Josef Šedivý
prodejce nových vozů Plzeň, specialista ŠKODA Handy, zástupce vedoucího
tel: +420 371 005 253
mob: +420 704 600 365
e-mail: josef.sedivy@smucler.cz

Martina Kapounová

Martina Kapounová
prodejce nových vozů Plzeň, specialista e-mobility
tel: +420 371 005 253
mob: +420 731 547 172
e-mail: martina.kapounova@smucler.cz


Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jan Mašek

Jan Mašek
prodejce nových vozů H. Týn
tel: +420 379 412 225
mob: +420 607 585 080
e-mail: jan.masek@smucler.cz

Marek Robl

Marek Robl
prodejce nových vozů H. Týn specialista Škoda Handy
tel: +420 379 412 226
mob: +420 731 453 493
e-mail: marek.robl@smucler.cz

Kontaktujte nás