NOVÁ ŠKODA OCTAVIA SCOUT

Dobrodružství může začít!

Octavia Scout vám dovolí sjet z cesty a zažít opravdové dobrodružství. Spolehlivé a praktické kombi může být schopné i na místech, kde byste to nečekali. Přesvědčte se na vlastní kůži.

  • ochranné prvky karoserie
  • pohon všech kol
  • výkonné motory TSI a TDI
  • zvýšená světlá výška
  • elegantní interiér
  • zavazadlový prostor o objemu 640 litrů
Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Poznejte nové cesty

Škoda Octavia Scout je připravena vydat se s vámi na cesty. Rodinná dovolená, hory v létě i v zimě, velký nákup – nejen tyto situace jsou pro ni naprostou samozřejmostí. Dobře poslouží i při tažení obytných přívěsů nebo přepravníků pro koně, v nejsilnější dieselové motorizaci si poradí s brzděným přívěsem o hmotnosti až dvou tun.

Dobrodružný vzhled

Octavia Combi čtvrté generace vypadá skvěle už ve standardním provedení. Ale pokud rádi cestujete za dobrodružstvím v přírodě, ještě více vás zaujme provedení Scout. Černé ochranné prvky v dolní části karoserie a specifický přední a zadní díl nárazníku ve stříbrné matné barvě snižují možnost poškození karoserie při jízdě mimo silnice a zajišťují osobitý vzhled. Pro lepší vlastnosti mimo silnice či na rozbitých silnicích oceníte také zvýšenou světlou výšku.

Prostor tu nechybí

Verze Scout vychází z modelu Octavia Combi a pochopitelně z něj převzala to nejlepší, což je například typická velkorysá nabídka prostoru pro cestující a samozřejmě nadstandardní objem zavazadlového prostoru – 640 litrů. Nelámejte si hlavu, co si vezmete s sebou na chatu nebo na dovolenou. Místa je tu dost pro všechno, co potřebujete.

Nic vás nezaskočí

U verze Scout však nejde jen o robustnější karoserii, nechybí jí totiž ani patřičné schopnosti. Octavia Scout je nabízena výhradně s pohonem všech kol, takže vás trochu bláta nebo sněhu rozhodně nezaskočí. Pod kapotou se může ukrývat buď benzínový dvoulitr TSI s výkonem 140 kW, nebo dieselový motor 2.0 TDI v jedné ze dvou výkonových variant – 110 kW a 147 kW. Dostupné jsou vždy v kombinaci se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor ŠKODA

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Velké množství skladových vozů. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý

Josef Šedivý
prodejce nových vozů Plzeň, specialista ŠKODA Handy, zástupce vedoucího
tel: +420 371 005 253
mob: +420 704 600 365
e-mail: josef.sedivy@smucler.cz

Martina Kapounová

Martina Kapounová
prodejce nových vozů Plzeň, specialista e-mobility
tel: +420 371 005 253
mob: +420 731 547 172
e-mail: martina.kapounova@smucler.cz


Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jan Mašek

Jan Mašek
prodejce nových vozů H. Týn
tel: +420 379 412 225
mob: +420 607 585 080
e-mail: jan.masek@smucler.cz

Marek Robl

Marek Robl
prodejce nových vozů H. Týn specialista Škoda Handy
tel: +420 379 412 226
mob: +420 731 453 493
e-mail: marek.robl@smucler.cz

Kontaktujte nás