Škoda Kodiaq

Velké SUV Škoda

  • motory TSI i TDI
  • u všech motorizací možnost využití převodovky DSG
  • zavazadlový prostor přes 650 litrů
  • 5 nebo 7 sedadel
  • LED denní svícení
  • 7 airbagů v základní výbavě
  • u TSI i TDI pohon 4x4

Emocionální vzhled

Ostré linie modelu Kodiaq elegantně dokreslují Matrix-LED přední světlomety druhé generace a zadní Top LED světla spojená červeným pásem. Ostře tvarovaná maska chladiče může být na přání prosvětlena horizontálním světelným pruhem. Rámeček masky chladiče je proveden v jedinečném odstínu Dark Chrome, stejně jako 2D logo značky a další prvky. Vůz je dodáván s koly z lehké slitiny o velikostech od 17“ do 20“.

Komfortní a prostorný interiér

Kvalitní materiály spolu se vzdušným a prostorným interiérem zajistí pohodlné cestování pro celou posádku. Řidiči navíc ocení praktické umístění voliče automatické převodovky u volantu, díky kterému se zvětšil odkládací prostor ve středové konzole. Dlouhé a náročné cesty zpříjemní Top ergonomická přední sedadla s certifikací AGR a pneumatickou masážní funkcí nebo třízónová automatická klimatizace. Objem zavazadlového prostoru činí celkem 910 litrů.

Moderní technologie

Kodiaq přijíždí nabitý moderními technologiemi. Ve výbavě vozu naleznete Matrix-LED přední světlomety, head-up displej nebo adaptivní podvozek DCC Plus pro ještě komfortnější jízdu. Dále je k dispozici rychlá (15 W) bezdrátová nabíječka s chlazením pro 2 mobilní telefony a infotainment Navi s velkým 13“ displejem. Multifunkční otočné ovladače (Smart Dials) s integrovanými displeji umístěné pod infotainmentem umožňují snadné nastavení klimatizace a dalších vybraných funkcí.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Adam Šrámek prodejce nových vozů Plzeň

Martina Boháčová prodejce nových vozů ŠKODA

Dinh Tiep Nguyen prodejce nových vozů Škoda, specialista ŠKODA Handy

Vlastimil Rádl prodejce nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně

Jana Novotná prodejce nových vozů ŠKODA

Martina Šmucler Matulková prodejce nových vozů ŠKODA

Vaši prodejci v Klatovech

Ing. Jakub Ondřich vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA

Rostislav Šťastný Prodejce nových vozů ŠKODA