Škoda Enyaq

Škoda Enyaq iV je prvním čistě elektrickým SUV značky Škoda. Vůz je postavený na modulární platformě MEB, která je vyvinutá speciálně pro elektro vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

  • 100% elektrické SUV
  • elektricky ovládané páté dveře ukrývají velký zavazadlový prostor
  • virtuální kokpit a head-up displej s rozšířenou realitou
  • nabíjecí box pro smartphone

 

Buďte kdykoliv a kdekoliv online

Systém zabudované eSIM Vám poskytne Wi-Fi připojení pro všechna zařízení spolucestujících, online informace o dopravě a další praktické funkce. Pro vzdálené ovládání vozu můžete využít svůj chytrý telefon s aplikací MyŠkoda.

Ekologický provoz

Jízda elektromobilem je bez emisí a tím pádem zcela ekologická. Šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku díky bonusům v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v běžném provozu. Výhodou Enyaq iV je kombinovaný systém nabíjení, lze ho tak nabíjet střídavým proudem při výkonu až 11 kW nebo stejnosměrným proudem o při výkonu až 125 kW.

Stylové a sebevědomé SUV

Sebevědomý výraz přídě se světlomety zdůrazňují dynamiku vozu. Rozměry vozu a kvalitní zpracování vám zajistí pocit bezpečí i v nejvypjatějších situacích na cestě za zážitky. Enyaq iV klade důraz na osvětlení vozu, které zajištují Matrix-LED světlomety.

Interiér plný inovací

Nový minimalistický virtuální kokpit zobrazuje pouze ty nejdůležitější informace. Nový kokpit doplňuje head-up displej, který obsahuje funkci rozšířené reality. Celkově interiér působí velkoryse pro všechny cestující, najdete v něm velké množství odkládacích prostor a chytrých řešení.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Josef Šedivý vedoucí prodeje nových vozů Škoda

Vaši prodejci v Horšovském Týně