#SmuclerPodporuje atletku Terezu Petržilkovou 25.5.2023

Autocentrum Šmucler fandí olympioničce Tereze Petržilkové

Tisková zpráva

Autocentrum Šmucler spojuje své jméno s další výraznou postavou českého sportu. Minimálně na pět let bude podporovat finalistku mistrovství Evropy v atletice Terezu Petržilkovou.

Reprezentantka atletického klubu Škoda Plzeň Petržilková sportovní svět zaujala svým netypickým příběhem. Profesionálnímu sportu se začala věnovat až od svých dvaceti let, ale vynikajícími povahovými vlastnostmi, příkladnou pílí a tolik nezbytným talentem dotáhla tréninkové manko a přepisuje zažité stereotypy o tom, že budoucí mistři svých sportovních odvětví musí sbírat nejrůznější ocenění a rekordy již od raného mládí.

Tereza Petržilková, která kromě České republiky hrdě reprezentuje i Plzeňský kraj, všem dokázala, že existuje i jiná cesta, jež funguje. V roce 2019 reprezentovala naši zemi na evropských hrách v Minsku v soutěži družstev. 29letá atletka, jejíž specializací je závod na 400 metrů, i dále posouvá své sportovní výkony a na nedávném halovém mistrovství Evropy v Instanbulu vybojovala fantastické 4. místo ve štafetě a 6. místo ve finálovém běhu na 400 m!

„Terezin příběh nás, stejně jako celý atletický svět, velice zaujal. Věříme jí, jak jako sportovkyni, tak jako člověku. Je to pracovitá, svědomitá a nesmírně talentovaná reprezentantka našeho regionu, neboť pochází z Horažďovic, proto ji moc rádi podpoříme na její další cestě,“ uvádí k nové spolupráci jednatel Autocentra Šmucler Miroslav Bláha. „Naše partnerství se týká zajištění mobility a prozatím jsme se domluvili na časovém horizontu pěti let. Věříme, že vůz Volkswagen T-Roc Tereze usnadní logistiku v její přípravě nejen na blížící se olympijské hry v Paříži. Držíme ji palce, aby vše šlo hladce!“

 

„Jsem nesmírně vděčná za podporu, kterou mi Autocentrum Šmucler poskytuje. Díky nim se mohu plně věnovat svému tréninku a závodům, aniž bych se musela starat o mobilitu. Volkswagen T-Roc, který mi byl poskytnut, splňuje veškeré mé klíčové požadavky jako je spolehlivost a rychlost, které vyžaduji nejen od svého vozu ale i od sebe" uvedla Tereza Petržilková.