ŠKODA OCTAVIA nominována na cenu 11.1.2021

Nová ŠKODA OCTAVIA se uchází o své další mezinárodní ocenění. Čtvrtá generace bestselleru automobilky ŠKODA byla nominována do užšího výběru renomovaného ocenění "Auto roku". Z celkem 29 kvalifikovaných nových automobilů uvedených na trh během posledních dvanácti měsíců se ŠKODA OCTAVIA dostala mezi sedm finalistů, kteří se představí mezinárodní odborné porotě složené ze 60 motoristických novinářů z 23 evropských zemí. Každoročně předávané ocenění bylo poprvé uděleno v roce 1964. Cena "Auto roku 2021" bude vyhlášena 1. března. Jen v posledním čtvrtletí roku 2020 OCTAVIA získala renomovaná ocenění na důležitých exportních trzích ve Velké BritániiRakouskuNěmecku a Švýcarsku.

Čtvrtá generace vozu ŠKODA OCTAVIA byla nominována do užšího výběru letošního ročníku prestižní ceny "Auto roku". Z celkem 29 kvalifikovaných nových automobilů uvedených na trh během posledních dvanácti měsíců se ŠKODA OCTAVIA dostala do finále.

 

S více než sedmi miliony dosud vyrobených vozidel je ŠKODA OCTAVIA nejprodávanějším modelem české automobilky. Ve své nové, čtvrté generaci se může pochlubit tak nízkou spotřebou paliva a tak vysokou šetrností k životnímu prostředí jako nikdy předtím. ŠKODA AUTO nyní model OCTAVIA nabízí s nejširší nabídkou motorizací v historii modelové řady.