Nový Multivan T7 na našem salonu v Plzni! 12.1.2022

NOVÝ MULTIVAN T7 - Všestranný jako Vy!

Je to tady! Oficiálně Vám představujeme Nový multivan T7, který už má své čestné místo na našem plzeňském salonu. Je od podlahy jiný, praktičtější a neskutečně stylový! 

Nový VW Multivan generace T7 má být revolucí mezi osobními dodávkami – pod oblejší a stylovější karoserií ukrývá ty nejmodernější technické vychytávky a jeho komfort jízdy má mít blízko osobním vozům. Do nového Multivanu nahodil Volkswagen všechny moderní vychytávky poslední doby, ale také řadu praktických řešení, díky kterým je T7 ještě univerzálnější.

  • přitažlivý design
  • komfortní interiér
  • asistenční systémy pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí při řízení
  • až 7 míst k sezení

Volkswagen označuje novou generaci Multivanu T7 za dosud vůbec nejprogresivnější. Novinek totiž přináší opravdu mnoho, startujíc samotnou konstrukcí vozu, pokračujíc novinkami v praktičnosti interiéru a hi-tech výbavou konče. Stále ale na první pohled poznáte, že jde o německý minibus s více jak sedmdesátiletou historií.

Novinka využívá designových prvků posbíraných ze starých generací modelu, ale na moderní notu hraje typickými tvary posledních Volkswagenů. Například chytré adaptivní IQ.Light LED Matrix světlomety mohou být propojeny světelným pásem na masce vozu. LED svítilny mají všechny výbavový linie T7 a novinka teď jezdí až na 19palcových kolech (dříve maximálně 18palcových).

Nový etalon flexibility

Interiér, který vychází  z toho nejlepších co Multivan doposud uměl nabídnout, posunuje variabilitu interiéru na novou úroveň. Neskonalý prostor je doplněn samostatnými vyjímatelnými sedadly v obou řadách prostoru pro cestující, kolejnicovým systémem prostupujícím téměř celým interiérem a multifunkčním stolkem. Umožňuje tak vytvoření libovolné konfigurace a zajišťuje tak každému členu posádky nebývalé pohodlí, které může být umocněno mnoha dalšími komfortními prvky, jako na příklad vyhříváním vnějších sedadel ve druhé a třetí řadě.

Vše pro posádku

Zcela nová konstrukce vozu je zaměřená na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy. Základem je u Multivanu tradičně vyvýšená pozice řidiče pro dokonalý přehled o provozu doplněná unikátní 360° kamerou Area View, která zobrazuje celé okolí vozu z ptačí perspektivy a  zajišťuje ještě snadnější manévrování v těsných ulicích velkoměsta.  Inteligentní světla IQ LED Matrix umožňují vykrývání jednotlivých světlených segmentů, a tedy trvalý provoz s dálkovými světly. Head-up display promítá důležité provozní údaje na čelní sklo. Vše pro ještě snazší řízení a větší bezpečí celé posádky.

Pohodlí v každém detailu

Pohodlí v novém Multivanu vnímáte nejen díky velkorysému prostoru, ale vidíte jej v každém detailu. Sedadla můžete opatřit vyjímatelnými loketními opěrkami (při dvou sedadlech v dané řadě), zvolit konfiguraci vozu s možností uspořádání interéru tváří v tvář (sedadla v druhé řadě proti směru jízdy), nebo se kochat výhledem na nebe skrze obří panoramatickou střechu. O cestovní pohodu se postará ambientní osvětlení interiéru s možností volby barev a hudební zážitky přinese sound system harman/kardon. Co víc si přát?

Galerie

Testovací jízda - Volkswagen Multivan T7