Šeková knížka plná slev

Šeková knížka plná slev

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly Škoda a práci. Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Roomster, Yeti, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq nebo Scala, jehož stáří je 4 a více let, je Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat vašeho autorizovaného partnera Škoda.

Vědět víc

Sleva 20% na výměnu Škoda originálního výfuku

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl výfuku. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů. 

Sleva 20 % na výměnu Škoda originálních tlumičů

Sleva se vztahuje na výměnu předních i zadních tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměne předních tlumičů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. 

Spoléhejte se na profesionály

U autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá Škoda Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit servisního partnera Škoda (seznam níže), který vám poskytne Šekovou knížku plnou slev.

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat u některého z participujících autorizovaných servisních partnerů Škoda.

Na jaké vozy se nabídka vztahuje?

Nabídka se vztahuje na vozy Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Roomster, Yeti, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq nebo Scala staré 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky získáte od servisního partnera vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma.

Kontaktuje naší kolegyni