Volkswagen ID.3

Nechte se překvapit a užívejte si každou jízdu!

S modelem Volkswagen ID.3 poznáte mobilitu budoucnosti na vlastní kůži. Futuristický elektromobil nabízí dynamický jízdní zážitek a vzbuzuje pozornost, kdekoli se objeví.

  • futuristický design
  • moderní interiér
  • výkon elektromotoru 150 kW
  • točivý moment 310 Nm
  • dojezd 330 km, 420 km nebo 550 km (dle kapacity akumulátoru)
  • intuitivní hlasové ovládání
  • zavazadlový prostor o objemu 385 l
Objednat testovací jízdu

Objevte budoucnost

Model ID.3 otevírá zcela novou kapitolu. Začíná éra elektromobility. Už na první pohled je patrný nádech budoucnosti. Futuristický design se projevuje v každém detailu od předních světel až po víko zavazadelníku. Jedinečný je také interiér, který v sobě snoubí nejvyšší úroveň pohodlí s neobvyklou jednoduchostí.

Připravit. Pozor. Start!

Jízda ve městě už pro vás nebude pouze nudná povinnost. Každý rozjezd s modelem ID.3 je totiž zábavný. Žádné řazení. Jen konstantní dynamické zrychlení díky vysokému točivému momentu dostupnému od nejnižších otáček. Poznejte nový druh radosti z jízdy a nechte se pořádně zatlačit do sedadla.

Nemusíte se omezovat

Na výběr jsou tři velikosti akumulátoru, nabízející dojezd 330 až 550 kilometrů. S žádnou z nich se tak nemusíte bát, že nezvládnete běžnou každodenní jízdu. Vysadit děti ve škole. Cesta do práce, na nákup. Domů. To pro ID.3 není žádnou výzvou. Nabíjet elektromobil lze navíc téměř všude – doma ze zásuvky nebo wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u prodejců a v servisech Volkswagen i na řadě čerpacích stanic.

Chcete pustit písničku? Zavolat? Řekněte to.

Tlačítka nejsou téměř potřeba. Už nemusíte přestat dávat pozor na to, co se děje okolo vás, abyste ovládali funkce vozu. Díky intuitivnímu hlasovému ovládání můžete snadno a pohodlně ovládat rádio, volitelný navigační systém nebo telefon. Řekněte jen „Ahoj ID” a nechte si splnit přání.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Velké množství skladových vozů. Spokojenost zákazníka na prvním místě.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás