Volkswagen Caravelle T6

Vnitřní prostor na úrovni limuzíny

Nový Caravelle se vyznačuje novým ještě kvalitnějším designem interiéru a nejmodernějším systémem Infotainment ve spojení s perfektně promyšleným místem řidiče. Komfortní výbava a mimořádná flexibilita prostoru pro cestující jsou důvodem již třicetileté vedoucí pozice vozu Caravelle v segmentu vozů pro přepravu cestujících. 

  • Nízká spotřeba paliva
  • Efektivní BlueMotion Technology 
  • Elektronický stabilizační systém ESP, ABS, protiprokluzová regulace ASR, a další. 

Cena již od 794 686 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Do kempu nebo k 5* hotelu

Nemusíte si lámat hlavu s tím, kam s Caravelle T6 můžete a kam nikoli. Hodí se prostě všude. Ve třech řadách výbavy (Trendline, Comfortline a Highline) získáte všestranný vůz s úžasným poměrem ceny a výkonu.

Překvapivě úsporné

Dodávka se spotřebou jako běžné auto? S kombinovanou spotřebou od 5,5 litru (62 kW) jsou motory v Caravelle jedněmi z nejúspornějších v daném segmentu. V nabídce jsou motorizace dieselové ( TDI) i benzínové ( TSI) ve výkonech 84 - 204 koní s 5 a 6stupňovými manuály nebo se sedmistupňovou převodovkou DSG.

Bezpečnost především

Standardem jsou v Caravelle systémy pomocné k snadnějšímu a bezpečnějšímu řízení - elektronický stabilizační systém ESP, ABS, protiprokluzová regulace ASR, elektronická uzávěrka diferenciálu a airbagy. Není žádný problém ve svém novém vozu mít asistent v jízdních pruzích, adaptivní tempomat nebo multikolizní brzdu.

Komfort s příslušenstvím

Ve vozech Volkswagen, nejvíce v těch užitkových, využijete i volitelné příslušenství a výbavu. V rámci standardní nabídky je k dispozici například střešní nosič nebo nosič lyží a snowboardu, deflektory chránící řidiče jedoucího s pootevřeným okénkem nebo například síť na zavazadla.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW H. Týn
tel: +420 379 412 222
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 273
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz

Ing. Jan Lukavský

Ing. Jan Lukavský
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 273
mob: +420 731 601 982
e-mail: jan.lukavsky@smucler.cz


Kontaktujte nás