Volkswagen Caravelle

Poznejte nejvyšší úroveň praktičnosti.

Volkswagen Carravelle 6.1 je navržen tak, aby splňoval ty nejvyšší nároky v oblasti osobní dopravy. Nenechte se omezovat a poznejte jízdu bez kompromisů.

  • elegantní design
  • až 9 míst
  • spolehlivé a hospodárné motory TDI
  • volitelný pohon všech kol 4Motion
  • široká nabídka asistenčních systémů

Cena je uvedena bez DPH.

Cena již od 705 910 Kč

Objednat testovací jízdu

Skladové vozy Volkswagen Caravelle (3)

Volkswagen Caravelle 6,1 TL 2,0 TDI 110 kW DR "70 let" Číslo modelu: 0354646 2 TDI přední , 6 st. manuální Barva: stříbrná Reflex metal.
Aktuální cena: 995 900 Kč
Volkswagen Caravelle 6,1 CL 2,0 TDI 110 kW 7DSG KR - DEMO Číslo modelu: 0354144 2 TDI přední , 7 st. automatická Barva: Modrá Ravenna metalí
Aktuální cena: 1 100 000 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * Volkswagen
Model: * Caravelle
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Profesionál každým dílem

Profesionální osobní doprava. To je přesně ten úkol, pro který je model Caravelle 6.1 určen. Již několik desítek let přepravuje cestující při zajištění nejvyššího možného pohodlí a flexibility. Poradí si s převozem náročných zákazníků a ve volném čase se promění v praktickou rodinnou dodávku.

Působivá flexibilita

Nároky, které každý den kladete na vašeho pomocníka se čtyřmi koly, jsou různorodé, stejně jako cestující. Caravelle 6.1 si však se vším umí poradit. Modulární systém s třímístnou lavicí umožňuje kdykoliv vytvořit další místo pro zavazadla. Dle verze a zvoleného uspořádání dokáže převážet až 9 lidí..

Připraven v každé situaci

Nikdo nemá rád zdržení a starosti způsobené selháním techniky. Pod kapotou proto pracují osvědčené motory TDI, které vynikají svou spolehlivostí a zaujmou také hospodárným provozem. Zajistit dostatečnou trakci v terénu nebo zimních podmínkách pomůže volitelný pohon všech kol 4Motion. O zvýšení komfortu při řízení se postará na přání dodávaná dvouspojková automatická převodovka DSG, která změní převodový stupeň během okamžiku, prakticky bez přerušení dodávky výkonu na kola.

Bezpečná a pohodlná jízda

Vyspělé asistenční systémy jsou dnes důležitým prvkem pro zvýšení bezpečnosti jízdy a komfortu při řízení. Při jízdě s Caravelle 6.1 se můžete spolehnout na řadu elektronických pomocníků, jako je asistent pro kompenzaci bočního větru, asistent pro udržování jízdního pruhu, systém ochrany boků, automatický parkovací asistent nebo asistent pro couvání s přívěsem.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Příjemné rodinné prostředí.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Ing. Petr Kropáček

Ing. Petr Kropáček
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 731 594 052
e-mail: petr.kropacek@smucler.cz

Václav Marian

Václav Marian
prodejce nových vozů VW Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 606 465 089
e-mail: vaclav.marian@smucler.cz


Kontaktujte nás