Nové modely Cupra: Formentor a Leon již nyní k objednání

S nadšením vám oznamujeme příchod zbrusu nových modelů značky Cupra! Nová Cupra Leon a nová Cupra Formentor, dva jedinečné vozy, které posouvají hranice výkonu, designu a inovace na novou úroveň. Objednávat vozy můžete již nyní.

NOVÁ CUPRA FORMENTOR: Již nyní v našem showroomu v Plzni.
Neváhejte a domluvte si prohlídku nebo testovací jízdu již nyní. Z hvězdy se stala ikona! Přichází s vylepšeným designem, vyšší kvalitou interiéru a nejnovějšími technologiemi, které zajišťují vrcholný jízdní zážitek. Formentor je připraven stát se novým symbolem dokonalosti a inovace značky Cupra.

NOVÁ CUPRA LEON: Obohacená o ryzí Cupra DNA
Nová Cupra Leon přináší dokonalou kombinaci sportovní elegance a nejmodernějších technologií. Tento model je obohacen o ryzí Cupra DNA, což znamená, že nabízí nekompromisní výkon, dynamiku a jedinečný charakter, který ocení každý milovník sportovní jízdy.

Nová úroveň designu a kvality interiéru

Facelift modelů Cupra Formentor a Cupra Leon přináší výrazné změny v designu. Vylepšený vzhled zahrnuje novou paletu barev a inovativní designy kol, které dodávají vozům moderní a dynamický vzhled. Interiér je vylepšen hodnotnějšími prvky výbavy a materiály, což zajišťuje ještě větší pohodlí a luxus.


Výkonnější a efektivnější motorizace

Nové modely se mohou pochlubit výkonnějšími a zároveň efektivnějšími motory. Tato kombinace zajišťuje nejen skvělý jízdní výkon, ale také šetrnost k životnímu prostředí.
Nová generace eHybrid
Cupra pokračuje v inovacích s novou generací eHybrid pohonu. Tento hybridní systém poskytuje nejen vysoký výkon, ale také možnost ekologického a úsporného provozu.

Nová úroveň vrcholného výkonu a jízdní dynamiky

Jízdní dynamika a výkon jsou u nových modelů Cupra Formentor a Cupra Leon na zcela nové úrovni. Automobily jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální jízdní zážitek, ať už se jedná o sportovní jízdu nebo pohodlnou cestu městem.

Uživatelsky přívětivější konektivita

Moderní technologie a konektivita jsou samozřejmostí. Nové modely jsou vybaveny nejnovějšími uživatelskými rozhraními, které usnadňují ovládání a zajišťují maximální komfort při používání vozidla.
Přijďte se přesvědčit sami!

Zveme vás do Autocentra Šmucler, kde si můžete nové modely prohlédnout a dokonce i vyzkoušet na vlastní kůži. Objednejte si svůj nový Cupra Formentor nebo Cupra Leon již nyní a zažijte revoluci v automobilovém designu a technologii.

Nečekejte! Navštivte nás ještě dnes a staňte se součástí komunity Cupra, která je symbolem výkonu, inovace a stylu.

Kontakt na prodejce

Michal Černý prodejce nových vozů SEAT/CUPRA

Eva Kratochvílová prodejce nových vozů SEAT/CUPRA