Volkswagen up!

Volkswagen up! vždy najde cestu.

Volkswagen up! je skvělý parťák pro každý den. Je dokonale přizpůsoben pro zvládání překážek v přeplněných ulicích měst. Díky jeho velikosti pro něj úzké uličky nebo malá parkovací místa nepředstavují problém.

  • stylový design
  • kompaktní rozměry – snadné parkování
  • komfortní interiér
  • sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami
  • nevídaná obratnost
  • manuální klimatizace v základní výbavě

 

Osobitý vzhled

Volkswagen up! poznáte díky jeho charakteristickému vzhledu na první pohled. Krátká karoserie s elegantními liniemi vás při pohledu na něj doslova vybízí k projížďce. Kouzlo malého městského vozu se stylovým designem zkrátka má něco do sebe.

Komfortní interiér

Hned po usednutí za volant oceníte komfort, který nabízí integrální sedadla, jejichž nedílnou součástí jsou hlavové opěrky. Navíc se nemusíte bát, že byste se dovnitř vzhledem ke kompaktním vnějším rozměrům nevešli – cestující na předních sedadlech si na nedostatek místa rozhodně stěžovat nemohou.

Img 3

Stvořen pro život ve městě

Výkonem motoru možná up! neohromí, ale přesto je jízda s ním díky jeho nízké hmotnosti svižná. Navíc jeho specialitou je schopnost dostat se téměř kamkoliv. Kompaktní rozměry vám umožní projíždět úzké uličky nebo zaparkovat v mezeře, kam se ostatní jednoduše nevejdou.

Příjemná teplota vždy a všude

Nenechte se sužovat horkem ani zimou. Díky sériově dodávané manuální klimatizaci vás nepříznivé počasí trápit nebude. Klimatizace Climatronic, dodávaná na přání, pak dokonce umožňuje nastavit teplotu s přesností na půl stupně Celsia a senzor kvality vzduchu integrovaného antialergenního filtru udržuje ve voze stále čistý vzduch.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová prodejce nových vozů Plzeň