Volkswagen Sharan

První dojem často rozhoduje. Je proto dobře, že nový Sharan okamžitě odhalí to, co se v něm skrývá. Dynamiku, prostor a styl. Mít volný prostor je první předpoklad úspěchu. Druhý předpoklad je umět jej účelně využít. Inteligentní koncepce prostoru nového vozu Sharan je zárukou komfortu a účelnosti.

  • pro vaše zavazadla je připraveno až 2 297 litrů  prostoru u verze se sedmi sedadly nebo 2 430 litrů u verze s pěti sedadly
  • boční posuvné dveře pro pohodlné nastupování
  • úsporné motory TDI a TSI se spotřebou od 5,2 l/100 km

 

Je stylovější

Nového Sharanu si hned všimnete. Elegantní linie a chromované lišty na mřížce chladiče vytváří moderní a nezaměnitelný design. Dynamické tvary kapoty a světlometů podtrhují sportovní vzhled.

Je rychlejší

Nový Sharan je rychlejší! Za to vděčí především novým pohonným jednotkám. V Sharanu najdete naftové motory s výkony 150 a 184 koní s 6stupňovými manuálními nebo automatickými převodovkami. Vrcholnou verzi motorizací pak představuje benzínový dvoulitr s výkonem 220 koní a 6stupňovou převodovkou DSG.

Je praktičtější

Nové a lepší uspořádání sedadel nabízí šestimístné (2+2+2) nebo sedmimístné (2+3+2) rozložení, integrované dětské sedačky nebo zcela sklopné sedadlo spolujezdce. Různými konfiguracemi získáte objem zavazadlového prostoru až 2 430 litrů a pořád můžete prodloužit rovinu podlahy sklopením sedadla spolujezdce. Pro snadné nastupování do třetí řady sedadel je tu systém Easy Entry (boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním.

Je jednoduše lepší

Rodinné MPV musí být nabité různými jízdními asistenty, aby udrželo posádku v bezpečí. Pro zajištění zdraví všech pasažéru nabízí Sharan například multikolizní brzdu, asistent pro jízdu v pruzích, asistent pro hlídání mrtvého úhlu, systém Front Assist pro automatické brzdění v případě možnosti nárazu nebo systém Light Assist, který automaticky upravuje intenzitu dálkových světel podle protijedoucích vozidel. Ve VW mysleli na všechno.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen