Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Limousine – suverénní v každé situaci

Volkswagen Passat projevuje svou suverenitu designem i technikou. Ztělesňuje dokonalou symbiózu komfortu, elegance a dynamiky určenou pro ty, kteří si v životě jasně stanovili své priority.

  • elegantní design
  • kvalitní materiály v interiéru
  • komfortní jízda
  • bohatá standardní výbava
  • pokročilé asistenční systémy

Volkswagen Passat GTE

Plug-in hybridní Passat GTE vyčnívá hospodárností provozu. Kombinace přeplňovaného benzínového motoru 1.4 TSI a elektromotoru dosahuje celkového nejvyššího výkonu 160 kW a okamžitě dostupného točivého momentu 400 Nm. V čistě elektrickém módu lze ujet až 57 kilometrů s nulovými lokálními emisemi.

 

Čistá elegance

Volkswagen Passat představuje etalon v kategorii vozů střední třídy. Vždy se prezentoval čistým a elegantním designem a při poslední modernizaci byly zvýrazněny i jeho dynamické rysy. Sebevědomému vzhledu přispívá také to, že je každý díl dotažen do posledního detailu.

Jedinečná nabídka luxusu

Interiér je kapitolou sám o sobě. Díky kvalitním materiálům a vkusně zvoleným barevným kombinacím si uvnitř připadáte jako v luxusním hotelu. Palubní desce dominují výdechy ventilace, které pokrývají téměř celou šíři interiéru. Nechybí ani praktický displej multimediálního systému. Jedinečný pocit dotváří celá řada vkusných a decentních prvků.

Jízda bez kompromisů

Model Passat si zakládá na nadstandardním jízdním komfortu, což se projevuje na každém ujetém kilometru. Podvozek bez potíží pohltí nejrůznější nerovnosti na silnici, očekávat přitom stále můžete jisté řízení s čitelnou odezvou. Díky výkonným a úsporným motorům budete mít navíc vždy dostatek výkonu.

Snadné řízení

Už v sériové výbavě Passat nabízí mnoho užitečných asistentů, které usnadňují jízdu. Patří mezi ně například adaptivní tempomat, asistent rozjezdu do kopce, dešťový senzor nebo systém pro udržování jízdního pruhu Lane Assist. Pro maximální komfort již ve standardu nechybí ani automatická klimatizace Climatronic.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Vít Rohrbacher prodejce nových vozů Volkswagen

Kristýna Štollová prodejce nových vozů Volkswagen