Volkswagen up! GTI

Hravý a zábavný.

Pokud vám chybějí vozy, jakými byla první generace Golfu GTI, nemusíte zoufat. Jeho pozici zaujal moderní up! GTI – je malý, lehký a obratný.

Zažijte pořádnou porci emocí, jakou nabízely automobily v 70. či 80. letech. Užívejte si při tom moderních záležitostí, jako je klimatizace či propracovaný infotainment. Up! GTI tohle totiž dokonale spojuje!

  • Vysoká bezpečnost - 5 hvězdiček v  Euro NCAP
  • GTI vzhled
  • Benzínový motor 1.0 TSI s výkonem 115 koní
  • Nízká hmotnost
  • Maximální rychlost 197 km/h
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,8 sekundy

Cena již od 412 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

GTI se vším všudy

Up! GTI se nemusí za nic stydět, protože označení GTI ostudu rozhodně nedělá. Nabízí dynamickou a zábavnou jízdu, a to především díky nízké hmotnosti, krátkému rozvoru a krátkým převisům karoserie. Na délku up! GTI měří pouze 3,6 metru.

Pravý GTI vzhled

Sebejistý vzhled podtrhují boční pruhy u prahů, sportovní přední část včetně mřížky chladiče, zatmavená skla zadních bočních oken nebo červeně lakované brzdové třmeny. Při pohledu na zadní část zaujme spoiler, černý difuzor či chromovaná koncovka výfuku. Všechny tyto jedinečné detaily vám nabídnou pouze modely GTI a up! GTI není výjimkou.

Interiér si zaslouží pozornost

Interiér v žádném případě nezaostává za vnějším vzhledem. Nelze přehlédnout potahy sedadel v typickém károvaném designu, svislý panel palubní desky v barvě „pixels red“, hlavici řadící páky v GTI designu nebo červené švy na multifunkčním volantu.

Poslouchejte hudbu naplno

Pořádný výkon nemá up! GTI jen díky motoru, ale skvělý výkon 300 W nabídne také originální audiosystém Beats Sound. Zvuk je díky němu dynamicky rozdělen do celého interiéru. Infotainment systém lze propojit s vaším mobilním telefonem, tak můžete například přehrávat vaši oblíbenou hudbu nebo telefonovat.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Ke stažení

Ceník

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Příjemné rodinné prostředí.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás