Volkswagen Touareg Atmosphere

Nechte se hýčkat luxusem. Touareg Atmosphere se o váš komfort dokonale postará. Třeba díky pohodlným sedadlům potaženým kůží a pohledu na dekory z ušlechtilého dřeva.

  • Motory V6 3.0 TDI s výkonem 210 kW a 3.0 TSI s výkonem 250 kW
  • Motory V8 4.0 TDI s výkonem 310 kW
  • Pohon všech kol 4Motion
  • Luxusní a komfortní interiér s dekory z ušlechtilého dřeva
  • Bohatá základní výbava
  • Možnost funkce řízení všech kol či nočního vidění

Cena již od 1 739 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Nechte se okouzlit vzhledem Touaregu

Design Touaregu Atmosphere je skutečně ohromující. Oblé linie kombinované s ostrými linkami jsou přitažlivé a dodávají mu neochvějnou majestátnost. Příznivě se na dokonalém vzhledu podepisují také 18” kola z lehké slitiny nebo chromované lišty na přední masce, prazích a náraznících či kolem bočních oken.

Hýčkejte se luxusem

Výbavová linie Atmosphere dodá interiéru nepopsatelnou dávku luxusu. Nabízí totiž dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry a sedadla v kůži Vienna v hnědých odstínech. Luxusní design interiéru umocňují švy v béžové barvě či kovové prahové lišty. Tohle v automobilce Volkswagen opravdu umí. 

Pohádková jízda

Jízda s Touaregem je doslova pohádkou, protože vám při ní pomůže řada praktických pomocníků. Především na dálnice a rychlostní silnice se hodí adaptivní tempomat, ve výbavě na přání pak například najdete funkci natáčení zadních kol pro maximální komfort při jízdě a zmenšení průměru otáčení nebo systém nočního vidění pro zvýšení bezpečnosti.

Do města i na dlouhé cesty

Hledáte univerzální vůz pro každý den? Touareg jím zcela bezpochyby je. Na dlouhých cestách vás nikdy nezklame a díky obdivuhodným jízdním vlastnostem a majestátním rozměrům budete mít při jízdě pocit jistoty. Nemusíte se však bát ani jízdy ve městě, Touareg má totiž dostatek obratnosti na to, aby si s ní bez potíží poradil.

Fotogalerie

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Velké množství skladových vozů. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás