Volkswagen Passat Limousine

Volkswagen Passat Limousine – suverénní v každé situaci

Volkswagen Passat projevuje svou suverenitu designem i technikou. Ztělesňuje dokonalou symbiózu komfortu, elegance a dynamiky určenou pro ty, kteří si v životě jasně stanovili své priority.

  • elegantní design
  • kvalitní materiály v interiéru
  • komfortní jízda
  • bohatá standardní výbava
  • pokročilé asistenční systémy

Volkswagen Passat GTE

Plug-in hybridní Passat GTE vyčnívá hospodárností provozu. Kombinace přeplňovaného benzínového motoru 1.4 TSI a elektromotoru dosahuje celkového nejvyššího výkonu 160 kW a okamžitě dostupného točivého momentu 400 Nm. V čistě elektrickém módu lze ujet až 57 kilometrů s nulovými lokálními emisemi. (Od 1 126 900 Kč)

Cena již od 750 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Skladové vozy Volkswagen Passat (6)

Volkswagen Passat GTE 1,4 TSI Plug-in-Hybrid Číslo modelu: 781349 1.4 GTE 1,4 TSI Plug-in-Hybrid , 6 st. DSG Barva: Stříbrná Pyrit metal
Aktuální cena: 948 100 Kč
Volkswagen Passat 2,0 TDI EVO 7DSG Číslo modelu: 614255 2 2,0 TDI EVO 7DSG , 7 st. DSG Barva: bílá
Aktuální cena: 856 550 Kč
Zavřít

Chci poptat vůz

Nenašli jste vůz podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude vůz odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * Volkswagen
Model: * Passat Limousine
Karoserie:
Najeto do:
Motor:
Palivo:
Převodovka:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Čistá elegance

Volkswagen Passat představuje etalon v kategorii vozů střední třídy. Vždy se prezentoval čistým a elegantním designem a při poslední modernizaci byly zvýrazněny i jeho dynamické rysy. Sebevědomému vzhledu přispívá také to, že je každý díl dotažen do posledního detailu.

Jedinečná nabídka luxusu

Interiér je kapitolou sám o sobě. Díky kvalitním materiálům a vkusně zvoleným barevným kombinacím si uvnitř připadáte jako v luxusním hotelu. Palubní desce dominují výdechy ventilace, které pokrývají téměř celou šíři interiéru. Nechybí ani praktický displej multimediálního systému. Jedinečný pocit dotváří celá řada vkusných a decentních prvků.

Jízda bez kompromisů

Model Passat si zakládá na nadstandardním jízdním komfortu, což se projevuje na každém ujetém kilometru. Podvozek bez potíží pohltí nejrůznější nerovnosti na silnici, očekávat přitom stále můžete jisté řízení s čitelnou odezvou. Díky výkonným a úsporným motorům budete mít navíc vždy dostatek výkonu.

Snadné řízení

Už v sériové výbavě Passat nabízí mnoho užitečných asistentů, které usnadňují jízdu. Patří mezi ně například adaptivní tempomat, asistent rozjezdu do kopce, dešťový senzor nebo systém pro udržování jízdního pruhu Lane Assist. Pro maximální komfort již ve standardu nechybí ani automatická klimatizace Climatronic.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás