Volkswagen e-up!

Malý unikát.

Volkswagen e-up! je jedinečný vůz, který vám bude neustále dokazovat, že v každodenním městském provozu nemá konkurenci. Objevte kouzlo hospodárného a ekologického provozu a snadného parkování.

  • přitažlivý design
  • prvotřídní zpracování
  • komfortní sedadla s integrovanou opěrkou hlavy
  • dojezd až 260 km
  • bohatá základní výbava
Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Stylový společník do města

Volkswagen e-up! je důkazem toho, že i malé auto může vypadat skvěle. Minimalistický design působí roztomile a zároveň dynamicky. Již z dálky zaujmou LED světlomety ve tvaru písmene „C“ umístěné v předním nárazníku a nechybí modrá ozdobná lišta, kterou Volkswagen značí modely s elektrickým či hybridním pohonem. V tomhle případě jde o čistě elektrickou záležitost.

Dostatečně prostorný

V interiéru si nebudete moci vynachválit sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Nemusíte se obávat ani o dostatek místa, řidič i spolujezdec ho mají tolik, kolik potřebují. A díky promyšlenému uspořádání naložíte všechny věci, které potřebujete pro svůj každodenní život.

Neobyčejná hospodárnost

Malý e-up! je sice určen primárně do města, ale s dojezdem až 260 km se můžete beze strachu vydat i mimo něj. Jízda na elektřinu znamená nulové lokální emise a také levný provoz. Díky funkci opožděného nabíjení navíc můžete nastavit nabíjení na dobu, kdy máte levnější tarif, a budete jezdit ještě levněji.

Na cesty s výbavou

Malé městské vozy zpravidla nemají příliš bohatou výbavu. To ale u modelu e-up! neplatí. Již sériová výbava obsahuje například systém pro udržování jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek nebo hlavové a boční airbagy.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Spokojenost zákazníka na prvním místě. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Vyškolený personál s profesionálním přístupem.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás