Volkswagen Arteon R-Line

Novému Arteonu R-line nechybí charisma. Ladné křivky ve spojení s ostrými hranami pak dotváří luxusně-sportovní design. Řídíte rádi? Z tohohle auta už nevystoupíte!

  • 150 - 280 koní
  • sportovní potahy v kůži a alcantře
  • titanově černý strop
  • velký displej multimediálního systému
  • digitální přístrojový panel Active Info Dispay
  • ostré linie pro milovníky automobilů i luxusní dopravy

Cena již od 1 044 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Budí respekt

Jak už je u sportovně laděných verzí R-Line zvykem, jejich vzhled je jednoduše nekompromisní. Arteon není výjimkou. Dynamická silueta, kombinovaná s agresivními detaily, tvoří dokonalý celek budící respekt a dává jasně najevo, o co se tu jedná.

Žádný slaboch

Pod kapotou naleznete jeden z výkonných a spolehlivých motorů. Na výběr jsou dvoulitrové motory TSI, TDI a Bi-TDI nabízející výkon 110, 140, 176 nebo 206 kW. Všechny motory jsou spojeny se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG, u verzí TDI se 110 a 140 kW pak můžete zvolit alternativu v podobě manuální převodovky se šesti rychlostními stupni.

Komfort na prvním místě

V interiéru na vás čekají pohodlná přední vyhřívaná sedadla s výrazným bočním vedením a potahy v kombinaci alcantara a kůže Vienna. Multifunkční kožený volant perfektně padne do ruky a o příjemnou atmosféru se zaslouží i moderní palubní deska nebo titanově černý strop. Volkswagen si na interiér prostě potrpí.

Podívejte se na displej

Při parkování vám pomůže zpětná kamera, jejíž obraz se promítá na obrazovku multimediálního systému. Místo klasických analogových ukazatelů Arteon R-Line nabízí Active Info Display, který řidiči kromě běžných údajů zobrazí třeba i navigační pokyny nebo mapu.

Nakonfigurujte si svůj vůz

Konfigurátor Volkswagen

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Spokojenost zákazníka na prvním místě. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Věra Hammerová

Věra Hammerová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 736 511 917
e-mail: vera.hammerova@smucler.cz

Jan Peroutka

Jan Peroutka
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 270
mob: +420 730 546 352
e-mail: jan.peroutka@smucler.cz


Kontaktujte nás