Volkswagen se stal hlavním partnerem největšího Volkswagen fan clubu v ČR

  • Volkswagen club je oficiální platformou pro všechny fanoušky značky
  • Nabídka tří různých variant členství plného výhod
  • Spolupráce s devíti dílčími kluby pro legendární modely

Praha, 11. února 2016 – Mnohé automobily značky Volkswagen jsou již dávno nesmrtelnými legendami, což dokládá i jejich značná popularita mezi českými motoristy. Volkswagen se proto rozhodl oficiálně podpořit a stát se hlavním partnerem Volkswagen clubu, jehož cílem je vytvořit jednotnou platformu spojující všechny fanoušky značky Volkswagen. Největší klub příznivců vozů Volkswagen komunikuje se světem prostřednictvím nově spuštěných webových stránek www.volkswagenclub.cz a průběžně aktualizovaných profilů na Facebooku a Youtube.

„Mám velkou radost, že můžeme partnerstvím s Volkswagen clubem podpořit tak velkou skupinu nadšenců zapálených pro vozy značky Volkswagen, historické i současné,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Brouk, Golf, Passat, Polo, Transporter – to všechno jsou nezapomenutelné legendy, za nimiž stojí velké zástupy fanoušků, jimž chceme vycházet maximálně vstříc. Ostatně jsou to právě oni, komu značka Volkswagen vděčí za své mimořádné úspěchy.“

Volkswagen club má již stovky členů a od samého začátku své existence spolupracuje s devíti dílčími kluby pro jednotlivé modely: Transporter clubem, Beetle clubem, Polo clubem, Passat clubem, Touareg clubem, Bus klubem Praha, Brouk clubem Blansko, Brouk klubem Jeseník a Brouk klubem České Budějovice.

Volkswagen club nabízí zájemcům tři různé varianty členství: FREE, PRO a PREMIUM. Bezplatné členství umožňuje využívat fórum, bazar a další webové sekce zcela zdarma, zatímco placené členství je spojeno s velkým počtem dalších výhod, mezi něž patří vystavení klubové karty, zvýhodněné nákupy u partnerů Volkswagen clubu, tematické předměty přímo k registraci, zasílání Das Auto. Magazínu poštou, klubové akce za zvýhodněné ceny a v neposlední řadě také připravované výhody
v autorizovaných servisech Volkswagen.

Podrobné informace ze světa značky Volkswagen přinášejí nově spuštěné internetové stránky www.volkswagenclub.cz. Kromě detailních popisů jednotlivých modelů, doprovázených bezpočtem fotografií, jsou na webovém portálu Volkswagen clubu k dispozici také služby e-shopu s tematickými předměty. Klubové fórum je místem, kde lze nalézt řešení technických problémů, odpovědi na otázky, nebo jen navázat kontakt s ostatními fanoušky značky Volkswagen. A klubový život by samozřejmě nebyl kompletní bez pravidelných srazů, kterých každoročně fanoušci značky pořádají nespočet.

Volkswagen club vznikl z iniciativy fanoušků značky Volkswagen a importér osobních a užitkových vozů Volkswagen v ČR zastoupený společností Porsche Česká republika s.r.o., se rozhodl toto zájmové sdružení vlastníků a příznivců vozů značky Volkswagen podpořit, a to bez ohledu na modelovou řadu, rok výroby nebo využití vozidla. Volkswagen club si klade za cíl prostřednictvím aut spojovat lidi, podporovat a sbližovat již fungující komunity oddané jednotlivým modelům.

  Více informací naleznete na webových stránkách Volkswagen clubu ( www.volkswagenclub.cz) a na klubové stránce na Facebooku ( www.facebook.com/volkswagenclub/).