ŠKODA na MS IIHF v ledním hokeji 2015 v České republice: Skvělá auta, celá řada akcí

 • Modelová powerplay: ŠKODA vystaví novou generaci modelu ŠKODA Superb a aktuální paletu vozů značky ŠKODA před arénami v Praze a Ostravě

 • ŠKODA fanouškům: Air-hokej, taneční show, soutěže o ceny, dárky

 • Internet: Aktuální informace a střípky ze zákulisí na www.skoda-hokej.cz

 • Síla: Flotila 50 vozů značky ŠKODA; nový Superb a Octavia Combi

 • ŠKODA je od roku 1992 oficiálním hlavním sponzorem hokejového mistrovství světa; nejdelší hlavní sponzoring v historii sportovních mistrovství světa

  Mladá Boleslav, 29. dubna 2015 – Návštěvníci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v České republice se mohou těšit nejen na vzrušující sportovní zážitky, ale i na atraktivní výstavy vozů a akční zábavu – díky oficiálnímu hlavnímu sponzorovi – společnosti ŠKODA AUTO. Jen několik dní před oficiálním zahájením prodeje bude automobilka před oběma arénami prezentovat novou generaci modelu ŠKODA Superb i celou aktuální modelovou paletu. ŠKODA rovněž pro fanoušky připravila bohatý doprovodný program se spoustou zábavy: turnaj v air-hokeji, taneční show, soutěže o ceny, dárky a také speciální webové stránky.

  ŠKODA je od roku 1992 oficiálním hlavním sponzorem hokejového mistrovství světa. Angažmá společnosti ŠKODA AUTO je tedy nejdelším hlavním sponzoringem v historii sportovních mistrovství světa. S početnou flotilou vozů, logy, umístěnými na ledové ploše a mantinelech, na dresech a přilbách tří týmů je ŠKODA na mistrovství světa takřka všudypřítomná. Kromě toho nabízí ŠKODA v dějišti mistrovství i zábavný program pro fanoušky – od prezentací vozů až po soutěže o ceny.

  Před oběma arénami představí ŠKODA svou modelovou paletu – včetně zbrusu nové generace modelu ŠKODA Superb. Prodej zcela nově vyvinuté vlajkové lodi značky ŠKODA bude v České republice a na dalších trzích zahájen v červnu. Kromě toho se dá
  v souvislosti se zápasy mistrovství světa počítat i s bohatou nabídkou akční zábavy. Před O2 Arénou v Praze proti sobě mohou hokejoví nadšenci nastoupit ve ŠKODA air-hokeji. Před každým zápasem fanoušky rozpálí ŠKODA Ice Girls se svým atraktivním tanečním vystoupením.

  Výherce hokejového kvízu čekají atraktivní ceny a vstupenky včetně těch na finálový zápas. Speciální promo-týmy automobilky ŠKODA budou divákům rozdávat drobné dárky a propagační předměty. Značka ŠKODA bude zastoupena také na internetu, na www.skoda-hokej.cz. Tato stránka zaujme aktuálními informacemi a zákulisními střípky z pestrého světa ledního hokeje.

Letošní Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se koná od 1. do 17. května v Praze (O2 Aréna) a v Ostravě (ČEZ Aréna). Hlavní roli v rámci sponzoringu společnosti ŠKODA AUTO hraje i v letošním roce oficiální flotila vozů. V ní si v následujících týdnech odbude nová generace modelu ŠKODA Superb své první veřejné využití v provozu na českých silnicích. Organizátorům mistrovství poskytne ŠKODA celkem 50 automobilů: čtrnáct nových vozů Superb a 36 vozů Octavia Combi. U příležitosti mistrovství jsou tato vozidla provedena v národních barvách – bílé, červené a modré – a nesou jména českých a československých hokejových legend.