Řady jízdních kol

Vybíráte nové jízdní kolo? Škoda nabízí kola pro všechny milovníky cyklistiky. Ať už jezdíte výhradně po silnici a zdoláváte jeden kilometr za druhým, nebo si rádi uděláte pohodový výlet do přírody s dětmi, kolo Škoda vám bude spolehlivým společníkem.

  • Silniční kola
  • Horská kola
  • Dětská kola
  • e-kola
  • Městská kola

Silniční kola

Silniční kola Škoda jsou určena pro opravdové fajnšmekry. S karbonovým silničním speciálem s nízkou hmotností budete vždy v čele závodu. Zaostávat za ostatními rozhodně nebudete ani na modelu s hliníkovým rámem a prvotřídními komponenty.

Horská kola

Horská kola patří k těm nejoblíbenějším díky širokým možnostem využití. Silnice? Polní či lesní cesta? Žádný problém. Vydejte se za vaším cílem. Nic pro vás nebude překážkou.

Dětská kola

Na kole rádi jezdí i ti nejmenší. Dejte dětem příležitost, aby se naučili jezdit na kole už od raného věku. Pro nejmenší cyklisty Škoda připravila kola s pomocnými kolečky, pro ty větší pak kola s přehazovačkou, která se stanou jejich prvními „dospělými” koly.

e-kola

Jízda na kole nemusí být vyčerpávající. Elektrokola Škoda jsou díky skvělému elektrického pohonu Shimano STePS s výkonem 250 W připraveny pomoci v každé situaci. Vydejte se na silnici či lesní cestu a užívejte si pocit naprosté svobody při minimálním úsilí.

Městská kola

Chcete při jízdě ve městě vypadat stylově. S elegantním městským kolem Škoda budete. Tato kola totiž svým designem odkazují na staré časy, kdy byly bicykly oblíbenými dopravními prostředky pro každý den.


Kontaktujte nás