ŠKODA Servis

Vaše auto si zaslouží to nejlepší

My ve společnosti ŠKODA AUTO jsme přesvědčeni, že Vy i Vaše auto si zasluhujete to nejlepší,
a snažíme se proto ve všem, co děláme, naplňovat ty nejvyšší standardy.

 • Dodržujeme pokyny
  Odborníci, schválení společností ŠKODA AUTO, při opravách vozu vždy dodržují pokyny výrobce, takže si můžete být jistí, že postupují tím správným způsobem.
 • Vyškolený personál
  Společnost ŠKODA AUTO si váží svých zaměstnanců a investuje do jejich rozvoje prostřednictvím komplexních vzdělávacích programů. Proto jsou naši technici vysoce kvalifikovaní a vybaveni nejnovějšími technickými informacemi.
 • Nářadí a vybavení
  Vašemu vozu ŠKODA se dostane péče využívající nejnovějšího vybavení a technik opravy. Ať už jde o seřízení geometrie nebo svařování, lakování či závěrečné úpravy, můžete si být jisti, že Váš vůz ŠKODA bude opraven na nejlepší možný standard kvality s použitím technického vybavení doporučeného výrobcem.
 • Používáme ŠKODA Originální díly
  Společnosti ŠKODA AUTO záleží na kvalitě a spolehlivosti jejích výrobků. Proto ŠKODA Originální díly podstupují náročné testy a procházejí častými inovativními úpravami, aby splňovaly ty nejvyšší standardy. Doporučujeme Vám používat ŠKODA Originální díly pro zajištění maximální bezpečnosti Vašeho vozu.
 • Kvalita a záruky
  Společnost ŠKODA AUTO nabízí 3letou záruku na vady laku a 12letou záruku na neprorezavění karoserie. Tato 12letá záruka proti prorezavění platí pod podmínkou, že vozidlo bude udržováno servisními prohlídkami v souladu s pokyny výrobce. Díky této záruce zůstane vaše vozidlo bezpečné a zároveň si uchová svou hodnotu.