Servisní akce v Horšovském Týně

Akční nabídka servisních prohlídek platí pro pobočku Autocentrum Jan Šmucler Horšovský Týn.

Servisní prohlídka s výměnou oleje za 2 990 Kč s DPH

Nabídka servisní prohlídky za zvýhodněnou cenu se vztahuje na vozy ŠKODA Fabia III. TSI, Rapid TSI, Octavia II., III. a vozy značky SEAT Ibiza TSI, Leon TSI a TDI.

Provedeme profesionálně výměnu oleje spolu s výměnou olejového filtru a těsnění dle výrobcem předepsaných norem. Samozřejmostí je výměna za originální díl.

Uvedená cena zahrnuje úkony předepsané výrobcem pro pravidelnou servisní prohlídku s výměnou motorového oleje při 30 000 km, olejový filtr a motorový olej v předepsaném množství. Nezahrnuje jakékoliv dodatečné práce ani odstranění případně zjištěných závad.

Výměna brzdových destiček a kotoučů za 4 990 Kč s DPH

Nabídka výměny brzdových destiček za zvýhodněnou cenu se vztahuje na vozy ŠKODA Fabia III. TSI, Rapid TSI, Octavia II. TDI a vozy značky SEAT Ibiza TSI, Leon TDI.

Originální brzdové destičky a kotouče zaručují maximální možnou bezpečnost a optimální komfort jízdy. Jsou perfektně sladěny s ostatními komponenty podvozku. Odolávají vysokému tlakovému zatížení a vysokým teplotám, stoprocentně fungují i v extrémních situacích a vykazují konstantní tlak na pedál. Mají stejně vysokou kvalitu, účinnost a životnost jako u nového vozu.

Cena zahrnuje úkony předepsané výrobcem pro výměnu brzdových destiček a kotoučů, sadu brzdových destiček pro přední nápravu, brzdové kotouče a drobný materiál. Nezahrnuje jakékoliv dodatečné práce spojené se ztíženou demontáží komponent brzdové soustavy.

Rezervujte si svůj termín prohlídky u Michala nebo Honzy v Horšovském Týně co nejdříve.

Dvořákova 304 / J. Jindřicha273 /  346 01 Horšovský Týn

kontaktní osoba SEAT:

Michal Trhlík
email:  michal.trhlik@smucler.c z                  
tel.:  +420 734 523 511


kontaktní osoba ŠKODA:

Jan Peterka
email:  jan.peterka@smucler.cz
tel.:  +420 734 875 664