Pneu jinak... expres

KONTAKTUJTE NÁS 

POKUD CHCETE PŘEDNOSTNÍ
A EXPRESNÍ PŘEZUTÍ VAŠEHO VOZIDLA
V KVALITĚ ZNAČKOVÉHO SERVISU
Tel:  371 008 288

Jsme si vědomi, že většina z vás používá vozidlo nepřetržitě a každá návštěva servisu je nepříjemný zásah do vašeho denního programu. Z tohoto důvodu jsme pro vás s blížící se sezónou výměny pneumatik připravili novinku v podobě  PNEU jinak... expres (jen v Plzni).

Odpadá nutnost nechávat vozidlo v servisu celý den, navíc pro vás máme připravené nadstandardní čekací zóny, kde si můžete zkrátit čekání na přezutí vašeho vozidla.

Vybírat můžete mezi diskrétním boxem, s možností pořádání setkání s obchodními partnery nebo přáteli, inovativním digitálním showroomem Škoda, plným nových technologií, a spoustou míst pro práci nebo odpočinek. V neposlední řadě je připravena flotila více jak 20 předváděcích vozidel, se kterými se můžete během návštěvy seznámit.

  Výhody  PNEU jinak... expres:

  • vozidla přijímáme k přezutí v průběhu celého dne ve 20 minutových intervalech (první vozidlo v 07:00, poslední 16:20)
  • doba výměny pneumatik by neměla přesáhnout 90 minut, u kompletních kol budete odjíždět ještě dříve
  • máme pro vás k dispozici více jak 4 500 míst pro uskladnění vašich pneumatik či kompletních kol (cenu uskladnění neměníme, stále 499 Kč s DPH za sezónu)
  • všechna kola vyvažujeme na nejmodernějším diagnostickém přístroji, simulujícím zatížení vozidel
  • o uskladněné pneumatiky pečujeme a nestane se, abychom na vůz montovali opotřebované pneumatiky
  • máme připravenou akční sezónní nabídku pneumatik (skladem)

V rámci programu EXPRESS PNEUSERVIS je od počátku kladen důraz na rychlost odbavení a vyřízení přezutí, což s sebou přináší i kompromisy. Pokud využijete přednostního a expresního přezutí, nelze vaše vozidlo hýčkat, tak jak jste u nás běžně zvyklí. Rezervovaný termín je určen pouze k přezutí. V případě, že chcete přezutí spojit s dalšími úkony, jako je například servisní prohlídka nebo jiné, kontaktujte prosím servisní poradce standardní cestou.