NOVÝ SEAT Ateca

S radostí vám oznamujeme uvedení nového modelu SEAT Ateca na trh! Objevte více ohledně prvního vozu značky SEAT v kategorii SUV! Jedinečný design, prémiový vzhled a úžasný vizuální dojem spojený s radostí z dynamické a precizní jízdy v každé situaci, to je nový SEAT Ateca. Naši inženýři pracovali na vývoji tohoto vozu tak, aby nabízel excelentní využití prostoru, všestrannou praktičnost a příjemný komfort nejen při jízdě. Navíc díky výkonným, ale zároveň hospodárným modelům s výkonem až 140 kW/190 k vaše jízdy zcela jistě nebudou nudné, o to se postarají i naše inovativní asistenční systémy ze světa high-tech s prvotřídní konektivitou.
Nový SEAT Ateca - nejnovější technologie v jednom autě.

Městský život se s příchodem vozu SEAT Ateca navždy změní
Díky novému SEAT Ateca si můžete užít každý den tak naprosto jinak. Díky našemu novému modelu můžete vidět věci z jiné perspektivy - změníte pohled na věc. Náš nový rodinný příslušník je vybaven vším, co ke své jízdě potřebujete a co každou vaší jízdu učiní unikátní a jedinečnou. Prožít každý den trochu jedinečnosti je totiž něco úžasného.

Paleta výkonných motorů přeplňovaných turbodmychadlem, zážehových TSI a vznětových TDI (Motory budou mít obsah 1.0, 1.2, 1.4, 1.6 a 2.0), pokrývá rozsah výkonu od 85 kW/115 k do 140 kW/190 k, a to v kombinaci s pohonem předních nebo všech kol a mechanickou převodovkou nebo dvouspojkovou převodovkou DSG. Rozsáhlá nabídka vyspělé techniky zahrnuje mimo jiné světlomety LED, široké portfolio asistenčních systémů, jako je inovativní asistent pro jízdu v dopravní koloně a nový asistent pro stav nouze, soubor informačních a zábavních systémů nejnovější generace s 8“ dotykovým displejem a konektivitou Full Link. Tři výbavové linie nabízejí barvy a materiály nejvyšší kvality pro jakýkoli vkus. Vrcholnou verzí bude Ateca XCELLENCE.

     

Interiér dokonale ladí s vnějším designem. Také interiér kombinuje kultivovaně elegantní a zároveň dynamický charakter s jedinečným dojmem solidnosti a bezpečnosti, který je řidiči vozů SUV tak oceňován. Klíčovými faktory jsou zvýšená poloha sedadel, snadno viditelná přední část vozidla a odolné ochranné lišty na dveřích.

Přístrojová deska se drží horizontálního členění se zřetelným zaměřením na řidiče. Ovládací prvky jsou ve snadném dosahu, zatímco ukazatele, jako je například displej informačního a zábavního systému s úhlopříčkou až 8 palců, se vyznačují vynikající čitelností, aby neodvracely pozornost řidiče od řízení. Vysoká středová konzola je dalším příkladem, jak dobře Ateca kombinuje pocit bezpečí a solidnosti vozů SUV se sportovním dojmem, který vyvolává zkrácená řadicí páka.

Poznejte dynamiku našeho SUV
Vaše cesty do práce nyní budou ještě příjemnější než kdy předtím. Od teď se můžete cítit naprosto bezpečně a navíc pohodlně díky speciálním sedadlům v novém voze SEAT Ateca. Jeho výkonost díky skvělým motorům, ale zároveň efektivnost a hospodárnost je to, co jej činí ve své třídě nepřekonatelným.

Vynikající v každém prostředí, to je SEAT Ateca. Díky možnostem volby několika jízdních režimů a díky spousty možností nastavení vozu si můžete náš nový model přizpůsobit tak, aby byl pro vás prodloužením sebe sama. Jízda městem je neuvěřitelná radost, ale i dálnice či polní cesty projedete tak, že na každou jízdu budete ještě dlouho pozitivně vzpomínat.

Brožurka SEAT Ateca