Petr Fulín vyráží do Belgie

s odhodláním zabojovat o dobrý výsledek

Předposlední zastávkou letošního ročníku Evropského poháru cestovních vozů je belgický okruh Zolder. Petr Fulín přijíždí na technickou trať coby třetí muž průběžného pořadí tabulky, před závěrečným podnikem v Perguse se pokusí vybojovat dobrou výchozí pozici pro finále.

" Na Belgii mám zvláštní motivaci," říká před startem víkendu Petr Fulín. Spolu s týmem navzdory bodovému hendikepu v tabulce nehodlá nic vypustit a bude bojovat stejně jako jindy: "Říkám si, že ta smůla, která nás potkala v Brně a částečně ve Francii, se musí zlomit. Chceme bojovat s maximálním nasazením a věřím, že se nám podaří odčinit naše brněnské vyloučení!"

Na úzké trati na severu Belgie je minimum míst k předjíždění, a tak se dá očekávat, že klíčem k úspěchu znovu bude hledání nastavení na neznámé trati a jedno dobré kvalifikační kolo. "Doufám, že se nebude opakovat scénář z Brna, kdy jsme drželi solidní časy na limitu našeho nastavení už od začátku soboty a zbytek pole se postupně rozjížděl. Tentokrát je motivace smazat ty přebývající setiny sekundy v každé zatáčce ještě větší," plánuje páteční a sobotní program Fulda.

Jeho výkony sledujte prostřednictvím časomíry na stránce wtcc.motorstools.com, dojmy po jízdách budou k dispozici na facebookových stránkách VEKRA Racing Team či Petr Fulín. Záznam obou závodů odvysílá stanice Eurosport, a to 30. září od 08.30 na kanálu Eurosport 2.