SEAT Alhambra

Dokonalý partner pro váš aktivní životní styl

  • spousta místa pro rodinu, podnikání i koníčky
  • zavazadlový prostor o objemu 2 340 l
  • zábavná a komfortní jízda
  • inovativní technologická řešení
  • mimořádně bezpečný – sedm airbagů a řada vyspělých bezpečnostních prvků
  • boční posuvné dveře s automatickým ovládáním pro snadné nastupování a vystupování
  • úsporné motory TDI a TSI

Praktický a prostorný

SEAT Alhambra nabízí impozantní prostor, který si sami upravíte podle toho, jestli vezete rodinu na večeři, nebo jedete z nákupu na celý měsíc. Ze sedmimístného vozu uděláte hravě dvoumístný a vytvoříte tak zavazadlový prostor o objemu 2 430 litrů, což vám poskytuje opravdu velké možnosti.

Výkonné a úsporné

Pro tento model jsou připraveny přeplňované motory TSI a TDI s přímým vstřikováním. Modely Alhambra se zaměřují na ekologický provoz, a proto jsou vybaveny systémem rekuperace energie při brzdění. I přes úsporný provoz poskytují vozu dostatečnou dynamiku, a to i při jízdě s celou rodinou a plným zavazadlovým prostorem.

Pohodlné cestování

Dostatek místa, kvalitní čalounění sedaček z kůže či tkaniny a dostatek úložného prostoru, dělá z interiéru Alhambry vůz, ve kterém se nebudete bát jezdit ani dlouhé vzdálenosti k moři s celou rodinou. Nemusíte mít obavy z málo místa ani malého zavazadlového prostoru. SEAT Alhambra zvládne vše.

DNA SEATu nezapře

Jasné linie a čisté plochy dávají SEATu Alhambra sportovnější vzhled. Přední části dominuje zkosená střecha, typická právě pro vozy značku SEAT a mřížka chladiče se znakem ve svém středu. Zadní část vozu dělají přitažlivější LED světlomety a střešní spoiler.


Proč nový vůz právě od nás?

Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Spokojenost zákazníka na prvním místě.


Vaši prodejci v Plzni

Michal Černý prodejce nových vozů Plzeň

Lucie Ličmanová vedoucí prodeje nových vozů Plzeň

Vaši prodejci v Horšovském Týně