Predator RACE Dobřany

19. 9. 2020 - 20. 9. 2020

V rámci druhého ročníku Predator RACE na tankodromu v Dobřanech bude představen nový Volkswagen Transporter 6.1.
Tankodrom se rozprostírá po Šlovickém vrchu, jenž je Evropsky významnou lokalitou. Naleznete ho podle GPS 49.6612986N, 13.3165675E.

Volkswagen Transporter 6.1
Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

Vše na očích.
Chytřeji k zakázce: Díky We Connect1 jste vždy zásobováni všemi důležitými informacemi - pracovně i soukromě. Díky sdruženým přístrojům Premium si udržíte vše na očích. A pomocí navigačního systému "Discover Media" se dostanete bezpečně do cíle.

Udělejte si pohodlí
Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání. A tak si můžete každý pracovní den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Nevzdá se ani při těžkých úkolech
Moderní technologie motorů TDI ve voze Transporter 6.1 se vyznačuje výkonem, pružností a úsporným provozem. Díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy zvládnete navíc téměř každou práci, s dvouspojkovou převodovkou DSG navíc velmi komfortně.

Každý den v klidu na cestách
VW Crafter asistent pro udržování vozidla v jízdním pruhu Lane Assist. Kdo je neustále na cestách, musí zvládat nesčetné povětrností a dopravní situace. Je dobře, že na to nejste ve vozu Transporter 6.1 sami.