Marketingový koordinátor Autocentra Jan Šmucler Plzeň

Pro naši reklamní agenturu hledáme posilu, která se pohybuje v marketingovém prostředí. Jste kreativní a máte odvahu přicházet s novými nápady a postupy? Pak je zrovna tato pozice ušitá Vám na míru.

Náplň práce

  • příprava kampaní podle požadavků značek
  • příprava plánů a marketingových rozpočtů
  • vlastní kreativní činnost
  • příprava podkladů pro vyhodnocení a podporu zastupovaných značek
  • úzká spolupráce s vlastní marketingovou agenturou
  • rozvoj a údržba webových stránek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na marketing výhodou
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • kreativita, základní finanční povědomí
  • zkušenost a cit pro online marketing (online marketing jako koníček)
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • kreativita, nápady a odvaha přicházet s novými nápady a postupy
  • zodpovědnost
  • smysl pro detail
  • týmový duch
  • výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti (jak v mluvené, tak v psané formě)
  • ochota učit se novým věcem
  • výborné znalosti na PC, Excel, PowerPoint, Adobe Acrobat, ochota učit se pracovat v nových programech
  • výhodou je znalost automotiv (modely vozů, novinky na trhu atd.)

Nabízíme:

  • práci v rozrůstající se firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • vzdělávání – školení, kurzy
  • flexibilní pracovní dobu
  • mladý kolektiv
  • nástup dohodou

Těšíme se na Vás, Tým Šmucler Media.

Staňte se naší Šmucler‑Womankou nebo Šmucler‑manem