NOVÝ SEAT ATECA

To, na co jsme všichni čekali se stalo skutečností!
Značka SEAT vám s radostí představuje svůj první model kategorie SUV.

Dámy a pánové, SEAT Ateca!

S radostí vám oznamujeme uvedení nového modelu SEAT Ateca na trh! Objevte více ohledně prvního vozu značky SEAT v kategorii SUV! Jedinečný design, prémiový vzhled a úžasný vizuální dojem spojený s radostí z dynamické a precizní jízdy v každé situaci, to je nový SEAT Ateca. Naši inženýři pracovali na vývoji tohoto vozu tak, aby nabízel excelentní využití prostoru, všestrannou praktičnost a příjemný komfort nejen při jízdě. Navíc díky výkonným, ale zároveň hospodárným modelům s výkonem až 140 kW/190 k vaše jízdy zcela jistě nebudou nudné, o to se postarají i naše inovativní asistenční systémy ze světa high-tech s prvotřídní konektivitou.

Nový SEAT Ateca - nejnovější technologie v jednom autě.

Městský život se s příchodem vozu SEAT Ateca navždy změní

Díky novému SEAT Ateca si můžete užít každý den tak naprosto jinak. Díky našemu novému modelu můžete vidět věci z jiné perspektivy - změníte pohled na věc. Náš nový rodinný příslušník je vybaven vším, co ke své jízdě potřebujete a co každou vaší jízdu učiní unikátní a jedinečnou. Prožít každý den trochu jedinečnosti je totiž něco úžasného.

Pociťte neuvěřitelnou účinost

Vaše cesty do práce nyní budou ještě příjemnější než kdy předtím. Od teď se můžete cítit naprosto bezpečně a navíc pohodlně díky speciálním sedadlům v novém voze SEAT Ateca. Jeho výkonost díky skvělým motorům, ale zároveň efektivnost a hospodárnost je to, co jej činí ve své třídě nepřekonatelným.

Vynikající v každém prostředí, to je SEAT Ateca. Díky možnostem volby několika jízdních režimů a díky spousty možností nastavení vozu si můžete náš nový model přizpůsobit tak, aby byl pro vás prodloužením sebe sama. Jízda městem je neuvěřitelná radost, ale i dálnice či polní cesty projedete tak, že na každou jízdu budete ještě dlouho pozitivně vzpomínat.