Kolo pro život 2018

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

    

Kolo pro život se od své premiéry v roce 2000 stalo největším a nejpopulárnějším amatérským seriálem bikerů v ČR. Od samého začátku byla hlavním cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno s nimi spojené. Kolo pro život je víkendovou akcí pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kdo se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Každý si u nás vybere svoji trasu nebo zábavu v rámci našlapaného doprovodného programu. 

Každý rok vyrazí na trasy KPŽ a dětského seriálu ČT Déčko Junior Trophy  25 000 cyklistů, z toho 7 000 dětí. To je nejlepší důkaz, že si závody „pro život“ vedle polykačů kilometrů, kteří soupeří o umístění na stupních, užijí i úplně normální jezdci. Ti mohou zvolit kratší tratě nebo nezávodní vyjížďku v pohodovém tempu po boku přátel, rodiny a dětí. Připravená je i Bike Academy, kde zájemce vyučují jízdě na kole ostřílení MTB jezdci.

Navíc naše akce nejsou jen o cyklistice. Pořádáme víkendové dny s bohatým doprovodným programem pro rodiče a děti, kde můžete posedět s kamarády. Díky celé řadě významných partnerů nabízíme v Česku ojedinělý systém služeb pro účastníky závodů a komfortní zázemí, které nejvíc ze všeho připomíná zabezpečení slavných profesionálních MTB závodů.

Na závodech „Kápéžetka“ můžete potkat slavné české sportovní hvězdy. Už jste třeba startovali po boku olympijského vítěze a mistra světa Jardy Kulhavého? Víte, že patronem závodů KPŽ je fotbalový brankář Petr Čech a často s námi vyrazí na biku i veslař Ondra Synek? 

Náš Tým ŠKODA  se na Vás bude za Plazou těšit!

https://www.kolopro.cz/