O tvářích firmy

Jan Šmucler

Zakladatel a jednatel Autocentra Jan Šmucler. S podnikáním začal téměř ihned po vyučení, kdy v restituci získal objekt své rodiny v Horšovském Týně. Vrhl se do rekonstrukce zdevastovaných prostor, aby zde mohl otevřít nejprve Autodílnu. Záhy se stal subdealerem a následně dealerem značky SEAT, která je dodnes jedním ze stěžejních pilířů Autocentra Šmucler. Firma se brzy rozrostla o prodej ojetých vozů, následně otevřela prodejní a servisní pobočku v Plzni. Jan Šmucler je vizionář, který z malé rodinné firmy vybudoval společnost, která patří k největším svého druhu v západních Čechách. V Autocentru Jan Šmucler je zodpovědný za strategické řízení a rozvoj firmy, investice, prodej ojetých vozů a servis. Jeho mottem je "Slovo nejde neznám".

Ing. Martina Šmuclerová Sládková

Absolovovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu financí a účetnictví. Volba prvního zaměstnání předurčila její další profesní kariéru. Začínala jako analytik ČSOB Leasingu, nicméně brzy zjistila, že práce jenom s čísly ji neuspokojuje a nasměrovala svůj další rozvoj na práci s lidmi. Postupně v rámci ČSOB Lesingu prošla nejrůznějšími odděleními risk manegementem a správou leasingového portfolia. "Již tady jsem si poprvé řekla, že jednou budu prodávat auta :-)". Přechodem do leaasingové společnosti ŠKOFIN začala její praxe v obchodě, kde již zůstala. Přes společné obchody se poznala s Janem Šmuclerem a "přestoupila" na druhou stranu. V Autocentru Jan Šmucler má na starosti finanční řízení a řízení cash flow, obchodní politiku prodeje nových vozů, marketing a personální oblast. Jejím mottem je "Problémy jsou jen věci k vyřešení"

O nás

Budujeme společnou historii

Jsme tým nejen v práci, ale i v životě. Vzájemně se doplňujeme a usměrňujeme. Jsme si vědomi toho, že společně toho dokážeme výrazně víc, než každý zvlášť. A protože jsme oba paličatí a neústupní je to občas poměrně zajímavé. Na druhou stranu, vyřešení většiny zdánlivě neřešitelných rozporů nás vždy posune o pořádný kus dopředu. 

Společně jsme postavili nové autosalony v Horšovském Týně a v Plzni. Naše portfolio se rozrostlo v průběhu doby o značky ŠKODA, VW užitkové, HONDA vozy, motocykly i motorové stroje. Na našich provozovnách zaměstnáváme téměř 70 zaměstnanců.

V roce 2015 jsme zahájili kroky k dalšímu rozvoji a to přístavbu autoservisu a dalšího showroomu v Plzni. Po dokončení toho projektu očekáváme nárůst počtu zaměstanců až na 100. 

Každý náš zákazník je pro nás důležitý a my děláme maximum proto, abyste se u nás cítlii mimořádně spokojeni. Nabízíme podobné produkty jako naše konkurence, to čím se lišíme je kvalita služeb. Motto naší firmy tak je "Férový přístup za férové ceny".