Honda Jazz

Honda Jazz – výkonná v každém ohledu

Honda Jazz, to je vůz pro všechny generace. Model Jazz s dvoumotorovým hybridním pohonem, elegantním designem a ohromující dávkou prostornosti splní i ty nejnáročnější požadavky.

  • osobitý design
  • hybridní pohon
  • prostorný interiér
  • flexibilní sedadla Magic Seats
  • digitální přístrojový panel
  • konektivita  Apple CarPlay a  Android Auto

Cena již od 499 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Líbil by se vám vůz vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Styl jako vizitka

Honda Jazz je díky svému osobitému designu rozpoznatelná na první pohled již od své první generace. Přitažlivý a roztomilý vzhled je navržen tak, aby ho ocenil každý s vytříbeným vkusem nehledě na věk. Jazz je jednoduše vůz pro všechny. Neváhejte a ukažte ostatním svůj styl.

Výkon v tom nejpřesnějším podání

O pohon se stará hybridní hnací ústrojí. Při jízdě se můžete těšit z rychlé reakce na plyn a hladkého a plynulého průběhu výkonu. Hybridní pohon ve spojení s vyspělou převodovkou navíc zajišťuje nízkou spotřebu paliva a nižší emise. Věřte, že kultivovaností jízdy budete ohromeni.

Prostor pro každého

Interiér vyniká svou prostorností a vzdušností a nadchne vás také svým elegantním a účelným designem. Pro pohodlné sezení jsou přední sedadla širší, než je běžné, a pro všechny cestující je k dispozici dostatek místa na nohy. Zadní sedadla jsou proslulá flexibilní Magic Seats, která lze upravit tak, abyste získali co nejvíce prostoru pro váš náklad.

Jde s dobou

Nezůstávejte pozadu. Klasický přístrojový panel je minulostí, proto na vás čeká horizontální 7palcový TFT displej, který přehledně zobrazuje všechny důležité informace. Středu palubní desky dominuje 9palcová obrazovka systému Honda Connect, zobrazující nejpoužívanější aplikace, a nechybí ani široké možnosti konektivity včetně Apple CarPlay či Android Auto.

Ke stažení

Jazz hybrid ceník Ceník Honda Jazz Katalog Honda Jazz

Proč nový vůz právě od nás?

Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Příjemné rodinné prostředí. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Helena Jirkovská

Helena Jirkovská
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
e-mail: helena.jirkovska@smucler.cz

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz


Kontaktujte nás