Honda e Prototype

Připravte se na jízdu budoucnosti s produkční verzí modelu Honda e Prototype.

  • elektromotor s výkonem 150 koní a točivým momentem 300 Nm
  • unikátní design
  • nové technologie
  • jednoduchý a účelný interiér
  • dojezd 200 km a krátká doba nabíjení

Výroba bude probíhat v Japonsku. Ve vybraných evropských zemích se objeví v prodeji již na konci roku 2019.

Objednat testovací jízdu

Jeďte do budoucnosti

Honda e je určena pro všechny, kteří chtějí žít v budoucnosti dříve než ostatní. Hravý design se vyznačuje roztomilou jednoduchostí, díky které se bude mezi stále většími a agresivnějšími vozy vyjímat. Odlište se a buďte součástí revoluce osobní městské dopravy.

Jízda plná radosti

I když se Honda e Prototype prezentuje jako ekologický vůz do města, neznamená to, že by jízda s ním nebyla zábavná. Výkon 150 koní, točivý moment 300 Nm a pohon zadních kol vás přesvědčí o opaku. Automobil s nulovými lokálními emisemi, který je zároveň zdrojem radosti, je přesně to, co pro život ve městě potřebujete.

Rychlé nabíjení

Dojezd 200 km je pro každodenní jízdu většiny řidičů více než dostačující. Nabíjení akumulátoru je navíc přizpůsobeno dnešní rychlé době, na 80 % procent se akumulátor dokáže nabít za pouhých 30 minut a vy tak nikdy nebudete muset dlouho čekat na to, abyste vyrazili.

Nové technologie

Honda e s sebou přinese řadu technologických novinek. Jednou z nich je systém zpětných kamer, který nahrazuje klasická vnější zpětná zrcátka. Systém kamer zlepšuje díky svým kompaktním rozměrům aerodynamiku a navíc díky širokému úhlu záběru přispívá k vyšší bezpečnosti. Snímaný obraz je promítán na dva 6” displeje integrované na stranách do palubní desky.

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Velké množství skladových vozů. Spokojenost zákazníka na prvním místě.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Tomáš Larva

Tomáš Larva
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 606 664 312
e-mail: tomas.larva@smucler.cz

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
asistentka prodeje nových vozů
tel: +420 371 005 249
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz


Kontaktujte nás