Honda e

Připravte se na jízdu budoucnosti s modelem Honda e.

  • dvě výkonové verze – 136 koní a 154 koní
  • točivý moment 315 Nm
  • unikátní design
  • nové technologie
  • jednoduchý a účelný interiér
  • dojezd až 220 km a krátká doba nabíjení
  • akumulátor s kapacitou 35,5 kWh

Cena již od 899 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Jeďte směrem do budoucnosti

Honda e je určena pro všechny, kteří chtějí žít v budoucnosti dříve než ostatní. Hravý design charakterizuje roztomilá jednoduchost, díky které se bude mezi stále většími a agresivnějšími vozy vyjímat. Odlište se a buďte součástí revoluce osobní městské dopravy.

Jízda plná radosti

I když se Honda e prezentuje jako ekologický vůz do města, neznamená to, že by jízda s ním nebyla zábavná. Výkon až 154 koní, točivý moment 315 Nm, pohon zadních kol a rozložení hmotnosti 50:50 vás přesvědčí o opaku. Automobil s nulovými lokálními emisemi, který je zároveň zdrojem radosti, je přesně to, co si pro život ve městě přejete. Ani jste o tom dosud nemuseli vědět...

Rychlé nabíjení

Dojezd až 220 km je pro každodenní jízdu většiny řidičů více než dostačující. Nabíjení akumulátoru je navíc přizpůsobeno dnešní rychlé době, na 80 % procent se akumulátor dokáže pomocí rychlonabíječky nabít za pouhých 30 minut a vy tak nikdy nebudete muset dlouho čekat na to, abyste vyrazili.

Nové technologie

Honda e nabízí řadu technologických novinek. Jednou z nich je systém zpětných kamer, který nahrazuje klasická vnější zpětná zrcátka. Systém kamer zlepšuje díky svým kompaktním rozměrům aerodynamiku a navíc díky širokému úhlu záběru přispívá k vyšší bezpečnosti. Snímaný obraz je promítán na dva 6” displeje integrované na stranách do palubní desky.

Ke stažení

Honda e leták Honda e ceník

Proč nový vůz právě od nás?

Vaše mimořádná spokojenost je naší mimořádnou prioritou. Příjemné rodinné prostředí. Vyškolený personál s profesionálním přístupem.

Objednat testovací jízdu


Kontaktujte nás