Honda e

Připravte se na jízdu budoucnosti s modelem Honda e.

  • dvě výkonové verze – 136 koní a 154 koní
  • točivý moment 315 Nm
  • unikátní design
  • nové technologie
  • jednoduchý a účelný interiér
  • dojezd až 220 km a krátká doba nabíjení
  • akumulátor s kapacitou 35,5 kWh

Výroba bude probíhat v Japonsku. Ve vybraných evropských zemích se objeví v prodeji již na konci roku 2019.

Objednat testovací jízdu

Jeďte do budoucnosti

Honda e je určena pro všechny, kteří chtějí žít v budoucnosti dříve než ostatní. Hravý design charakterizuje roztomilá jednoduchost, díky které se bude mezi stále většími a agresivnějšími vozy vyjímat. Odlište se a buďte součástí revoluce osobní městské dopravy.

Jízda plná radosti

I když se Honda e prezentuje jako ekologický vůz do města, neznamená to, že by jízda s ním nebyla zábavná. Výkon až 154 koní, točivý moment 315 Nm, pohon zadních kol a rozložení hmotnosti 50:50 vás přesvědčí o opaku. Automobil s nulovými lokálními emisemi, který je zároveň zdrojem radosti, je přesně to, co si pro život ve městě přejete. Ani jste o tom dosud nemuseli vědět...

Rychlé nabíjení

Dojezd až 220 km je pro každodenní jízdu většiny řidičů více než dostačující. Nabíjení akumulátoru je navíc přizpůsobeno dnešní rychlé době, na 80 % procent se akumulátor dokáže pomocí rychlonabíječky nabít za pouhých 30 minut a vy tak nikdy nebudete muset dlouho čekat na to, abyste vyrazili.

Nové technologie

Honda e nabízí řadu technologických novinek. Jednou z nich je systém zpětných kamer, který nahrazuje klasická vnější zpětná zrcátka. Systém kamer zlepšuje díky svým kompaktním rozměrům aerodynamiku a navíc díky širokému úhlu záběru přispívá k vyšší bezpečnosti. Snímaný obraz je promítán na dva 6” displeje integrované na stranách do palubní desky.

Proč nový vůz právě od nás?

Možnost výměny stávajícího vozu za nový. Budeme se Vás ptát. Hodně ptát....a společně najdeme řešení. Vyškolený personál s profesionálním přístupem.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 249
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz

Tomáš Larva

Tomáš Larva
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 606 664 312
e-mail: tomas.larva@smucler.cz


Kontaktujte nás