Honda Jazz Crosstar

Honda Jazz Crosstar – dobrodružství začíná!

Honda Jazz Crosstar je připravena s lehkostí zdolávat každodenní městské nástrahy. Hravě si poradí i s rozbitou silnicí či lesní cestou k vaší chalupě.

  • osobitý design
  • oplastování karoserie
  • vyšší světlá výška
  • hybridní pohon
  • prostorný interiér
  • flexibilní sedadla Magic Seats
  • digitální přístrojový panel
  • konektivita  Apple CarPlay a  Android Auto

Cena již od 609 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Dobrodružný Jazz

Ve čtvrté generaci přijíždí Honda Jazz v nové verzi Crosstar. Jazz Crosstar navazuje na popularitu SUV, stále si však zachovává výhody kompaktního MPV. Verze Crosstar se od standardního modelu liší oplastováním karoserie, upraveným desginem přídě a vyšší světlou výškou.

Jízda nové generace

Honda Jazz Crosstar je poháněna výhradně dvoumotorovým hybridním hnacím ústrojím. Hybridní pohon zaručuje rychlou reakci na plyn a plynulý průběh výkonu. Ve spojení s moderní převodovkou navíc dosahuje nízké spotřeby paliva a nižších emisí. Poznejte dokonale hladkou jízdu.

Ohromující prostornost

V interiéru si na nedostatek prostoru rozhodně stěžovat nebudete. Připravena je také nadstandardní porce pohodlí v podobě širokých předních sedadel a pro všechny cestující je k dispozici dostatek místa na nohy. Zadní sedadla Magic Seats jsou u modelu Jazz již legendární. Lze je upravit do mnoha různých poloh tak, aby co nejvíce usnadnili převážení jakéhokoliv nákladu. Verze Crosstar má navíc voděodolné čalounění sedadel.

Drží se posledních trendů

Zapomeňte na klasické přístroje. Čeká na vás digitální přístrojový panel v podobě 7palcového TFT displeje, který řidiči přehledně zobrazuje všechny potřebné informace. Ve středu palubní desky je umístěna 9palcová obrazovka systému Honda Connect, zobrazující nejpoužívanější aplikace. Čekají na vás také široké možnosti konektivity včetně Apple CarPlay či Android Auto.

Ke stažení

Ceník Jazz Crosstar hybrid

Proč nový vůz právě od nás?

Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Spokojenost zákazníka na prvním místě.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Helena Jirkovská

Helena Jirkovská
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
e-mail: helena.jirkovska@smucler.cz

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz


Kontaktujte nás