HONDA CR-V

Díky všestrannosti, kterou vám model CR-V nabízí, se spontánnost stane samozřejmostí. Připojte prvotřídní zpracování a špičkovou ovladatelnost a získáte výjimečný zážitek z jízdy. Ať už se pohybujete v městské dopravě nebo si vyjedete dále do terénu, s CR-V získáte potřebný prostor, výkon a komfort pro všechny své eskapády.

  • motor 1.5 VTEC TURBO s výkonem 127 kW nebo 142 kW
  • hybridní motor 2.0 i-MMD
  • pohon dvou nebo všech kol
  • digitální přístrojový štít
  • sedmisedadlová verze
  • vyspělá aerodynamika

Cena již od 679 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Elegantní a maximálně funkční

Ostré linie jsou nejen elegantní, ale starají se i o dobrou aerodynamiku vozu. Speciálně tvarované přední a zadní nárazníky společně s krytem pod motorem a podlahou a také zadním spoilerem příspívají k plynulému proudění vzduchu a menšímu aerodynamickému odporu. To přispívá ke snížení spotřeby paliva a vyšší jízdní stabilitě při vysokých rychlostech.

Technologicky vyspělé motorizace

Benzínový motor 1.5 VTEC TURBO nabízí výkon 127 kW ve spojení s manuální převodovkou, s automatickou převodovkou pak poskytuje výkon 142 kW. Vozy se slabším motorem jsou k dispozici s pohonem dvou nebo všech kol, silnější motory jsou dodávaný výhradně s pohonem všech kol.  Na začátku roku 2019 se v nabídce objeví hybridní motor 2.0 i-MMD.

Digitální přístrojový štít

Na digitálním přístrojovém štítu si můžete zobrazit právě ty informace, které potřebujete pro pohodlnou a bezproblémovou jízdu. Na výběr je zobrazení rychlosti, otáček, adaptivního tempomatu, asistenta pro jízdu v kolonách, navigace nebo systému rozpoznávání dopravních značek.

Nevídaná praktičnost

Honda CR-V je na přání dodávána se sedmi sedadly. Všechny tři řady sedadel jsou polohovatelné a při jejich sklopení vznikne zcela rovná plocha dlouhá 1 800 mm. Pokud nebude třetí řada momentálně potřeba, je možné ji zcela sklopit. Objem zavazadlového prostoru při postavených sedadlech je v případě pětisedadlové verze 561 litrů, verze se sedmi sedadly pak nabídne prostor o objemu 150 litrů.

Ke stažení

Ceník Honda CR-V Akční ceník Honda CR-V hybrid Katalog Honda CR-V

Proč nový vůz právě od nás?

Velké množství skladových vozů. Veškerá naše snaha se odráží v našich službách. Možnost výměny stávajícího vozu za nový.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Helena Jirkovská

Helena Jirkovská
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
e-mail: helena.jirkovska@smucler.cz

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz


Kontaktujte nás