HONDA CR-V

Díky všestrannosti, kterou vám model CR-V nabízí, se spontánnost stane samozřejmostí. Připojte prvotřídní zpracování a špičkovou ovladatelnost a získáte výjimečný zážitek z jízdy. Ať už se pohybujete v městské dopravě nebo si vyjedete dále do terénu, s CR-V získáte potřebný prostor, výkon a komfort pro všechny své eskapády.

  • motor 1.5 VTEC TURBO s výkonem 127 kW nebo 142 kW
  • hybridní motor 2.0 i-MMD
  • pohon dvou nebo všech kol
  • digitální přístrojový štít
  • sedmisedadlová verze
  • vyspělá aerodynamika

Cena již od 679 900 Kč

Objednat testovací jízdu

Elegantní a maximálně funkční

Ostré linie jsou nejen elegantní, ale starají se i o dobrou aerodynamiku vozu. Speciálně tvarované přední a zadní nárazníky společně s krytem pod motorem a podlahou a také zadním spoilerem příspívají k plynulému proudění vzduchu a menšímu aerodynamickému odporu. To přispívá ke snížení spotřeby paliva a vyšší jízdní stabilitě při vysokých rychlostech.

Technologicky vyspělé motorizace

Benzínový motor 1.5 VTEC TURBO nabízí výkon 127 kW ve spojení s manuální převodovkou, s automatickou převodovkou pak poskytuje výkon 142 kW. Vozy se slabším motorem jsou k dispozici s pohonem dvou nebo všech kol, silnější motory jsou dodávaný výhradně s pohonem všech kol.  Na začátku roku 2019 se v nabídce objeví hybridní motor 2.0 i-MMD.

Digitální přístrojový štít

Na digitálním přístrojovém štítu si můžete zobrazit právě ty informace, které potřebujete pro pohodlnou a bezproblémovou jízdu. Na výběr je zobrazení rychlosti, otáček, adaptivního tempomatu, asistenta pro jízdu v kolonách, navigace nebo systému rozpoznávání dopravních značek.

Nevídaná praktičnost

Honda CR-V je na přání dodávána se sedmi sedadly. Všechny tři řady sedadel jsou polohovatelné a při jejich sklopení vznikne zcela rovná plocha dlouhá 1 800 mm. Pokud nebude třetí řada momentálně potřeba, je možné ji zcela sklopit. Objem zavazadlového prostoru při postavených sedadlech je v případě pětisedadlové verze 561 litrů, verze se sedmi sedadly pak nabídne prostor o objemu 150 litrů.

Ke stažení

Ceník Honda CR-V Akční ceník Honda CR-V hybrid Katalog Honda CR-V

Proč nový vůz právě od nás?

Spokojenost zákazníka na prvním místě. Sledujeme novinky, jsme stále ve střehu, abychom Vám vždy podali aktuální informace. Velké množství skladových vozů.

Objednat testovací jízdu

Vaši prodejci v Plzni

Helena Jirkovská

Helena Jirkovská
vedoucí prodeje nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 734 446 110
e-mail: helena.jirkovska@smucler.cz

Kristýna Štollová

Kristýna Štollová
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 730 554 406
e-mail: kristyna.stollova@smucler.cz

Jan Hingar

Jan Hingar
prodejce nových vozů Plzeň
tel: +420 371 005 245
mob: +420 731 492 722
e-mail: jan.hingar@smucler.cz


Kontaktujte nás